Wpis z mikrobloga

@BasSHU: myślę, że to nie to. Moja dziewczyna się tym zajmuje zawodowo i dużym problemem jest na przykład nakladanie makijażu rękami a nie specjalnymi przyrządami, trzymanie przyrządów do makijażu w niesterylnych warunkach, pożyczanie ich od koleżanek... W ten sposób smarujesz twarz patogenami i zostawiasz je tam na cały dzień.
  • Odpowiedz
@Koner1391: a ja mam koleżanki które nigdy w życiu się nie malowały a wyglądają jak powierzchnia księżyca ¯\(ツ)
Mogło Twojej znajomej zaszkodzić spanie w makijażu bo nie oddychała jej cera wtedy. Mogła tez używać przeterminowanych kosmetyków i nakładać je brudnymi pedzlami/rękoma. A mogła mieć problemy z cerą na innym tle, które właśnie chciała tym makijaże zakryć.
  • Odpowiedz
To jest problem, spanie w makijażu albo źle wykonywany demakijaż faktycznie źle wpływa na skórę.


@choochoomotherfucker: owszem, ale chodzi tutaj o to, że kobiety są dosłownie z gorszej jakości materiału, głównie przez mało testosteronu. Tak jakby ewolucja, Pan Bóg, dawał termin przydatności kobietom na powiedzmy 25 lat, niektórzy mówią, że niech skończy chociaż jakiegoś magistra. Chociaż w dzisiejszym tak zepsutym świecie, o psujących kobiety wzorcach, też dużo słychać, że codziennie
  • Odpowiedz