Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#!$%@?, ja nie żyje, ja wegetuje. Wróciłem po 12h z pracy i nie mam na nic siły. Ani na ćwiczenia, ani na naukę języka. Jak mam coś w swoim życiu zmienić, jak nie mam na to sił. #!$%@?, co z tego jak po 2 dniach pracy mam dzień wolny jak wtedy też jestem wyrwany z kapci. A jak tego dnia się pouczę, to następne dni wszystko zapomnę

#przegryw #zalesie #gorzkiezale #polska #praca #pracbaza #niemiecki #naukaniemieckiego
  • 12
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: a chlejesz duzo alho jakies inne uzywki? Mi pomogło ograniczenie alkoholu i tłustego jedzenia. No i ważne, zeby nie siadac na dupie xD Jak wracam z kolchozu nawet w piatek po 5 dniach po 12h to wchodząc do domu nie siadam i nic nie ruszam tylko odrazu zakladam spodenki, buty do biegania i lece. Wiem, ze jak chwycę za batona albo za telefon, zeby zerknac na insta to juz nie
  • Odpowiedz
@NijuGMD: jako osoba znająca niemiecki na C1, nie powiedziałbym, że to wymaga sił. Po prostu czasem zamiast narzekać i użalać się nad sobą, szukając wymówek na wszystko, lepiej uświadomić sobie, że być może jest się predystynowanym do wiedzenia prostego życia.
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: Oj jak się cieszę, że przed wyjazdem 1.5 roku ucze się niemieckiego i zamierzam zdać egzamin przed wyjazdem na B2, a nie jak typowy Sebastian lecieć na szparagi za 8 euro na/h do Hemutexu i życie w kartonie z 30 rumunami i turkami.
  • Odpowiedz