Wpis z mikrobloga

Z moich niezależnych badań wynika, że ostatnimi czasy liczba nieprzyjemnego, komuszego spamu pod tagiem #antykapitalizm została zredukowana do 19,17% stanu początkowego. Co oczywiście bardzo mnie cieszy.

Widzę też pewien delikatny postęp wśród sporej części wykopu. Wydaje się jakby coraz więcej ludzi rozumiało potrzebę obniżki podatków pracującym kosztem socjalu wypłacanego nierobom i zmniejszania obecności państwa w gospodarce. Bierze się to oczywiście z narastającego ekonomicznego kryzysu spowodowanego ultralewicową polityką obecnego rządu.

Oby tak dalej ()

#bekazlewactwa #socjalizm #komunizm #razem #konfederacja
Pobierz amantadeusz - Z moich niezależnych badań wynika, że ostatnimi czasy liczba nieprzyjem...
źródło: comment_1625847376hDuSUGcflTX6cEMhdF7h0J.jpg
  • 8
@amantadeusz:

Z moich niezależnych badań wynika, że ostatnimi czasy liczba nieprzyjemnego, komuszego spamu pod tagiem #antykapitalizm została zredukowana do 19,17% stanu początkowego. Widzę też pewien delikatny postęp wśród sporej części wykopu. Wydaje się jakby coraz więcej ludzi rozumiało potrzebę obniżki podatków pracującym kosztem socjalu wypłacanego nierobom i zmniejszania obecności państwa w gospodarce. Bierze się to oczywiście z narastającego ekonomicznego kryzysu spowodowanego ultralewicową polityką obecnego rządu.

Nie doceniłem twojej siły przebicia miszczu.
Będziesz mógł opowiadać swoim wnukom o swoich wspaniałych osiągnięciach życiowych.


@naimon: No jasne. Wymieniłbym już teraz kilka. Niemniej zbyt łatwo byłoby mnie wtedy wystalkować ¯\_(ツ)_/¯

Gdyby na jakimś forum, na którym lubisz przesiadywać zalęgłaby się grupa neonazistów. Spamowała cały czas o potrzebie powtórzenia holokaustu i prymacie 3 Rzeszy, to czy nie cieszyłbyś się z ich usunięcia z tego miejsca?