Wpis z mikrobloga

Czy ten serek wiejski jest według Was dobry?
Data przydatności: 17.07.2021.
Kupiony w biedronce i w lodówce leżał ze 4 dni. Jest taki "skawalony", śmietanka nie jest gładka, a samo ziarno też wydaje się nie takie jak w super świeżym serku wiejskim...
Nie jest to pierwszy raz jak jakość serka poddaję wątpliwościom, ale pierwszy raz zapytam szersze grono.

#serekwiejski #pytanie #kuchnia
i #mirkokoksy bo tutaj chyba sporo serków wiejskich idzie każdego dnia.
Best11 - Czy ten serek wiejski jest według Was dobry?
Data przydatności: 17.07.2021....
  • 25
  • Odpowiedz
@Best11: Jem takie, serek leżał w ciepłym jeszcze przed umieszczeniem w lodowce w biedronce prawdopodobnie i dlatego tak jest. W smaku może być lekko pokwaśniały, ale biegunki nigdy po tym nie dostałem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Best11: niee ja kupuję od lat taki serek z Krasnystawa i to jest norma, że jak otwierasz serek z datą za trzy tygodnie to jest słodka śmietanka, płynna i ziarenka luzem latają, a jak masz taki na kilka dni przed terminem to jest sztywny, kwaśny i ziarenka się zbijają w kupę - ale trzeba zawsze samemu ocenić wiadomo
  • Odpowiedz
@Best11: Przerwano łańcuch chłodniczy. Nie raz tak miałem (chociaż nie aż w takim stopniu jak u ciebie), zjadałem bo szkoda wyrzucić, nic mi nie było. Ale smakuje to paskudnie, strasznie mdłe, ja bym to wywalił bo u ciebie strasznie się zrobiło. @mapache sprzedał tipa żeby potrząsać serkiem w sklepie i jak ziarenka uderzają w wieczko to znaczy że serek jest dobry, a nie taka sraka. No i od dawna nie trafiłem
  • Odpowiedz
@mapache: drogi interes. Ja ostatnio znalazłem zajebiste koltajle z piątnicy. 28g białka, 3zł. Owocowe smaki, buteleczka 250g. W stokrotce kupuje.
  • Odpowiedz