Wpis z mikrobloga

@SuperGosc11: walenie gównem przez miesiąc to nie palenie szluga xD jakbyś miał gówno #!$%@? miesiącami na balkonie to to jest zagrożenie epidemiologiczne i dzwonię na policję xD a zapalenie sobie szluga na balkonie to bym raczej porównał do gotowania w kuchni potraw i wypuszczania oknem zapachu.
@SuperGosc11: No to niestety, musiałbym się pogodzić, czasem się zdarza, że sąsiad coś gotuje i mi #!$%@?. Takie życie, i takie uroki mieszkania w bloku. Szlug nie jest czymś na tyle śmierdzącym żeby komuś zakazywać na własnym balkonie palenia. Jak ktoś chce święty spokój niech sobie kupi dom.
@Klepajro: @Kai:
Robienie wyciągu z kuchni przez okno jest niezgodne z prawem budowlanym. Więc ktoś poszedł po rozum do głowy i zabronione w nowych budynkach już jest.

Dym papierosowy jest szkodliwy dla zdrowia i nie mówię tu nawet o wzroście szansy zachorowania na choroby nowotworowe. Ja np. natychmiastowo po tym jak doleci do mnie taki dym mam podrażnione drogi oddechowe i zatkany nos, przebywanie przez dłuższy czas w takim środowisku
@Klepajro: Tak, choruję przez dym papierosowy. Nie wiem co w tym takiego zaskakującego, ma przecież bardzo złożony skład i każdy znajdzie w nim truciznę dla siebie ( ͡º ͜ʖ͡º). Na konserwanty używane w rolnictwie też nie każdy reaguje od razu ale szkodzą każdemu.

A przez otwarte w kuchni okno #!$%@? tylko w źle wykonanych budynkach dla biedy. Po tonie wypowiedzi wnoszę że właśnie w takim mieszkasz.
@Klepajro: Nie, nie jestem #!$%@?ą. Poza tym cieszę się bardzo dobrym zdrowiem i ogólnie dbam o kulturę fizyczną.
Ty natomiast na pewno jesteś przez kogoś w swoim otoczeniu pogardzany, o ile ktokolwiek jeszcze chce się zadawać z kimś takim.