Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@WykopekBordo chciał wam pomóc, a wy go odrzuciliście jak niewdzięczne dzieci, ale w porządku wolicie mamić się tym waszym #blackpill, gdybyście posłuchali Tomasza i zaaplikowali jego #greypill (droga do sukcesu), to dawno byście byli w #zwiazki i mieli #rozowypasek, ale nie wy wolicie dalej żyć w Matriksie i dobrze, niech tak będzie;
Daję wam max. 10 lat do zrozumienia, że odrzucając go i nie słuchając zrobiliście sobie krzywdę, on mimo swojego wyglądu peklował po same kullen, a wy jedynie co możecie peklować to własną ręke, gdybyście od razu poszli jego drogą, byscie moczyli w waginach, aż miło, ale wolicie żyć w swoim #blackpill.
Nie żal mi was i waszego losu, sami to sobie zrobiliście, nie genetyka, nie natura, nie biologia, tylko wy sami, sami odpowiadacie za sój los przegrywy.
#wykopek #przegryw #blackpill #redpill #whitepill #greypill #afera #wykopekbordo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e75d91ae4a3c000a4056f8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
@WykopekBordo chciał wam pomóc, a w...

źródło: comment_1625776042ds39AB0DyLDd9wY1nZxKHf.jpg

Pobierz
  • 40
@Felixu: Nie piłem do niego, ale w sumie jak widziałem ostatnio jego zdjęcie, które wrzucił po remaku, gdy zdjął z siebie charakteryzacje kinematograficzną, to jest lekko poniżej przeciętnej.
@Felixu: Większość Niemek miało fantazje erotyczne z panem akwarelistą podczas 2wś mimo że wyglądał jak wyglądał.
To samo było w ZSRR mimo że Józek był stary, brzydki i miał taką grzybicę że nie zdejmował butów nawet do spania to obywatelki marzyły o jego wąsach między swoimi nogami.
To nie tylko wygląd
**Greypill_Enjoyer**: @Aziz_Shavershian i @baton-:
Widać już od razu od was frustrację i toksyczność, tak jak wszyscy #przegryw i #blackpill, nigdy nikogo sobie nie znajdziecie, bo wasze charaktery nie nadają się do przebywania z innymi ludźmi, gdybyście @WykopekBordo od razu posłuchali mielibyście sukcesy w miłości i seksie, ale wolicie odrzucać jego #greypill (droga do sukcesu dzięki której peklował #rozowepaski, aż huczało), ale wy woleliście odrzucić Mesjasza i jego nauki, dlatego