Wpis z mikrobloga

#gry #battlefield2042 #battlefield1 #battlefield

Jak w najnowszym BFie też będzie taka #!$%@? kompensacja lagów jak w BF1 gdzie możesz z broni TTK 250 ms pompować do chłopa prawie sekundę i on nadal nie chce zdechnąć, a ty giniesz od typa biegającego z jakimś złomem mającym TTK prawie sekundę w dosłownie kilka milisekund 100-0, to mnie chyba szlag trafi.

Nie wiem co oni nasrali w tym netcode BF1, ale to jest naprawdę mega #!$%@?ące, bo da się przegrać bliskie spotkanie z jakimś powolnym MG (np. z Benet-Mercie) mając w rękach Thompsona... I to przegrać na czas, gdy na twoim ekranie obaj zaczęliście strzelać jednocześnie. Nagle ty zdychasz a typ ma jeszcze 50% hp z #!$%@?.
  • 9
Może jestem naiwny ale liczę, że to się poprawi. Za dużo graczy przez to tracą


@TajskiBokser: W BFV się na pewno nie poprawi, tutaj już nie ma żadnych updatów. Pozostaje mieć nadzieję że BF2042 wypadnie tutaj lepiej.
@Khaine: Oczywiście, że zostawią go na pastwę losu. Tym bardziej, że był rozdawany za darmo to sporo cheaterów sobie porobiło alt konta.

Ogólnie to dawno nie grałem w BFa ale naszła mnie straszna ochota. Jedynie wizja cheaterów zniechęca i się zastanawiam jak to będzie w przypadku nowej edycji 2042.
@TajskiBokser: Cheaterzy zwykle się nawet nie kryją, więc jak się jakiegoś widzi to się zgłasza, wychodzi z serwera i tyle na ten temat. Ale cholera wie ilu jest takich ukrytych cheaterów, którzy są na tyle subtelni że nie idzie łatwo stwierdzić czy śmierdzą czy nie - szczególnie, że #!$%@? netcode to utrudnia.

Czy on mnie rozwalił 3 headshotami z 200 metrów na full auto czy to znowu netcode się zesrał i