Wpis z mikrobloga

@Jarczur: jak chcesz jezdzic wiecej niz 2km do roboty to kup SDP, to jest w ogole inne pedalowanie, inna sila idzie w pedal i ciagniesz go do gory. Mozesz kupic pedaly spd/normalne pol na pol albo nakladki na spd. Mozesz kupic zwykle buty ktore maja spd niewidoczne i mozna w nich lazic x
@Jarczur wielce prawdopodobne ze blotnik przedni będzie Ci zaczeoisl o stopę gdy jedniczesnie będziesz mocniej skręcał i pedałował albo co gorsza wracając kierownicą do pozycji jazdy na wprost stopą swle przyblokujesz. Mialem podobbe i ten sam rozmiar tribana - dla mnie dramat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marshall1337: @eternit_nie_wybacza: trochę pojeżdżę to pewnie dokupię. Na razie jakoś mi się nie widzi noszenie specjalnych butów na rower.
@stigi: jeśli tak będzie to je oddam i czegoś poszukam. Niestety napisali że te pasują i jeszcze zdjęcia z nimi chyba są na stronce.
@Jarczur owszem pasują, ale no w mim przyoadku do idealu bylo bardzo daleko, a juz szczególnie jak masz zamiar jezdzic w koszykach ktore jeszcze wydłużają,, stopę'' do przodu - wiem bo mam xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jarczur: ładna szosówka, przygotowany mentalnie do jazdy jezdnią obok dróg rowerowych i narzekania, że w Polsce nie ma warunków do jazdy takim rowerem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw, ten uchwyt to największe ścierwo jakie miałem. Ani to stabilniejsze, ani cichsze od plastikowego forever. A gwinty na śruby puściły po miesiącu. W dwóch sztukach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jarczur: na plus, że będziesz jeździł, na minus cała reszta. Rowery są obecnie tak absurdalnie drogie, że lepiej zapłacić komuś kto się zna i poszukać używanego. Szosa to sama mechanika, znajomy kupił miesiąc temu carbonowego corrateca na ultegrze i kołach mavica, do tego dostał gratis bardzo dobre pedały i kask, których wartość przekracza 1000 zł. Całość 2600. Z rowerami jak z autami, lepiej chyba używana klasa wyżej niż nowy Fiat 500