Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja panowie z tagu #prawo. Ja jako przedsiębiorca mam zakaz prowadzenia działalności na pewnym terenie... Ale wojsko polskie #!$%@? mi helikopterami nad domem... Ja jako obywatel nie mogę w otulinie beskidzkiego parku krajobrazowego palić drzewem. Ale peletem to już mogę... a wojsko polskie może latać i płoszyć zwierzynę,budzić dzieci, #!$%@?ć mnie przedsiębiorcę w dupę... Kraj z gówna i tektury. #polska #wojsko
  • 32
#!$%@? mi helikopterami nad domem


@BoskiPrototyp: Tak se kupiłes to tak masz.

A tak serio, zastanowiłbym się czy faktycznie mają określone, że w tym terenie mogą przelatywać.
Po części dla mnie może to stanowić naruszenie dóbr osobistych poprzez zakłócenie np: prawa do spokojnego zamieszkiwania, prawo do korzystania ze środowiska naturalnego (no co, płoszą zwierzęta, a po to kupiłeś tam dom aby mieć kontakt z naturą ( ͡° ͜ʖ ͡
@Piastan: > - o dom 100 000 zł tańszy niż w okolicy
- #!$%@? helikoptery...

Napisalem przecie że to otulina parku krajobrazowego... Nie tańszy tylko ok 50% więcej w tej okolicy... Dlaczego? Bo sąsiada mam 200 m od siebie a nie za płotem/ścianą... czytaj ze zrozumieniem.
@Piastan: Jednostka wojskowa jest 50 km dalej... To nie ma nic wspólnego z tym że dom powstawał w latach 70' O ile na poziomie 100 mnpm jest to normalne to przy 900 hałas jest olbrzymi. Z tego samego powodu nie mogę np. prowadzić działalności gospodarczej... Bo to park krajobrazowy i nie wolno.

Niedobrzy piloci szkolą się żeby, odpukać, w przyszłości bronić twojego domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz BoskiPrototyp - @Piastan: Jednostka wojskowa jest 50 km dalej... To nie ma nic wspóln...
źródło: comment_16257620491bueaTYQqtbPQQoCM994IM.jpg
@BoskiPrototyp: i do tych wszystkich co piszą o ćwiczeniach, wyjasnijcie mi jak #!$%@? ja się budzę o 2 w nocy bo śmigłowiec #!$%@? mi 100 m nad dachem to jaki to ma sens??? Jaś fasola by ich #!$%@? ustrzelił, co oni #!$%@? ćwiczą, jak wkorwic ludzi???
@BoskiPrototyp: Czyli masz gdzieś poligon w okolicy xD Zdradzisz gdzie mieszkasz?

poza tym jak pisałem drony bym tolerował ale nie mieso armatnie na przestarzałych spadochronach


Wolisz film z skokó spadochonowych US Army, Armee de Terre, Bundheswhery czy czego?

wyjasnijcie mi jak #!$%@? ja się budzę o 2 w nocy bo śmigłowiec #!$%@? mi 100 m nad dachem to jaki to ma sens???


Bo nie wiem. Nocne loty też muszą szkolić?

Jaś
@Dodwizo: cytat z artykułu: Na poligon drogą powietrzną dotarli wszyscy uczestnicy szkolenia – mówi płk Artur Wiatrowski. Amerykanie desantowali się na spadochronach T-11, a polscy żołnierze na AD-95 i AD-95M.
Czytałeś to co podałeś? Skoki z samolotu, zrzuty sprzętu. A nie z helikoptera 500 m nad ziemią.
Taka analogia bo to już #nocnazmiana, ćwiczysz może szczanie na odległość??? Nie bo nie ma to sensu... Jeszcze raz popatrz na zdjęcie i
@BoskiPrototyp: Ale wiesz, że skoki z dużej wysokości to nie jedyne jakie są stosowane? XD
Pozatym kawaleria powietrzna też ćwiczy skoki ze śmigłowców, bo i tak nie będą tego robić wrogowi nad głową tylko z dala od frontu, ale szubciej jakby mieli się w humvikach wozić. Nie, kawaleria powietrzna też jest przez USA zużywana. Przez każdy normalny kraj z resztą też.

jeszcze dodam że chcemy kupić jakieś stare Abramsy od USA...