Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja panowie z tagu #prawo. Ja jako przedsiębiorca mam zakaz prowadzenia działalności na pewnym terenie... Ale wojsko polskie #!$%@? mi helikopterami nad domem... Ja jako obywatel nie mogę w otulinie beskidzkiego parku krajobrazowego palić drzewem. Ale peletem to już mogę... a wojsko polskie może latać i płoszyć zwierzynę,budzić dzieci, #!$%@?ć mnie przedsiębiorcę w dupę... Kraj z gówna i tektury. #polska #wojsko
  • 32
  • Odpowiedz
@Dodwizo: Dobrze dobrze... Stare czołgi to świetna inwestycja... Ty jesteś ekspertem a ja łykam propagandę jakie to drony są przereklamowane. Kupmy jeszcze parę koni bojowych i słoni... Bo oczywiście drony latają tak nisko że ty ich słyszysz. Co jesteś polskim wojskowym że ci wmówili że nie jesteś miesiwem??? Tak twoje szkolenie ma sens w XX wieku... A Amerykanin siedzi w bazie i patrzy jak takie ludziki jak ty wybuchają...
  • Odpowiedz
@BoskiPrototyp: XDDD
Śmieszny pan jest, taki poziom Korwina i jego "Po co nam czołgi skoro można je rozwalić rakietą za 1/10 ceny"

Dobrze dobrze... Stare czołgi to świetna inwestycja...


SEP v3(o ile je wybiorą, a podobno to je chcemy) nawet pełnej gotowości nie osiągneł więc trochę młode te czołgi. Choć fakt, ABrams zbliża się do końca swojej historii i jest mał sens ich kupowania, jak każdej 3 gen. Lepiej będzie teraz skupić się na Narwii i wejść w projekt B&R z Włachami zanim ich
  • Odpowiedz
@Dodwizo: oj... Nie mam argumentów. Dalej mówimy o ludziach skaczących na froncie w taki sposób że widzę ich z aparatu komórki? Czy o helikopterach lecących 200 m nad moim domem? A może o sensowności zrzutów ludzi? chłopie obejrzyj moje zdjęcie, jeden rozgarnięty sniper na naszym terenie i ktoś ich skazał na śmierć. Idź dalej robić za mięso armatnie... Choćbyś się zesral to znaczysz tyle co indianin kontra karabin maszynowy. Będziesz
  • Odpowiedz
Dalej mówimy o ludziach skaczących na froncie w taki sposób że widzę ich z aparatu komórki?


@BoskiPrototyp: To co napisał kolega jeshcze_jak:

Fun fact: spadochroniarze nie są rzucani wrogowi na łeb tylko w pewnej odległości za linią
  • Odpowiedz
@Dodwizo: My też mieliśmy super prototyp czołgu, był tak nowoczesny że prototyp miał styropianowy pancerz, ale fajnie to wyglądało... Jak te skoki. Czy ja gdzieś napisałem że czołgi są bezzasadne? A z powietrza te czołgi będą wspierać skoczkowie spadochronowi... Będą lecieć oślepiać wrogie drony chińskimi laserami kupionymi na alliekspres... Jak te kompasy za parę mln. Super taktyka #!$%@?... Bareja by się nie powstydzil.
  • Odpowiedz