Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebna pomoc - prawie miesiąc temu nagrałem rejestratorem samochodowym kierowcę który wykonywał różne dziwne manewry, a na końcu nie spodobało się mu że został wyprzedzony i postanowił wyprzedzić mnie jadąc pod prąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postanowiłem delikwenta zgłosić na policję poprzez wysłanie nagrania na mail stopagresjidrogowej@pomorska.policja.gov.pl. Problem w tym, że mimo dość dobrej jakości nagrania niestety nie widać tablic rejestracyjnych i Policja nie jest w stanie ich odczytać. Czy jest tutaj osoba która byłaby w stanie spróbować odczytać tablice? Pamiętam tylko, że zaczynały się na NOS..

Liczę na wykop efekt, ukarajmy pajaca wspólnymi siłami! :)

Link do nagrania:
https://www.sendspace.com/file/zplbxi

#polskiedrogi #wideorejestrator #videoediting #wykopefekt #wykopcsi
OneD - Mireczki, potrzebna pomoc - prawie miesiąc temu nagrałem rejestratorem samocho...

źródło: comment_1625740852N1Acd2tnSHxDPyrKU4ECdv.jpg

Pobierz
  • 12
@OneD: Czemu urwałeś nagranie w najlepszym momencie jak stoisz zaraz za typem i najłatwiej byłoby coś wyciągnąć z tablicy rejestracyjnej? Wrzuć dalszą część, z moemntu wyprzedzania nic nie wyciągniesz
@ATAT-2: Zapisalem tylko jedno nagranie z kamery. Bylem pewny, ze rozdzielczosc 1440p wystarczy zeby odczytac tablice. Pozniej, kiedy obejrzalem nagranie i okazalo sie ze nic nie widac bylo juz za pozno - pozostale nagrania zostaly nadpisane.
@radziol88: dokladnie tak jak kolega pisze
realnie dla tej wielkosci cmos w kamerkach nocne nagrania musialyby miec max 1080p zeby bylo cos widać. gdy zwiekszasz rozdzielczosc matryca nie zbiera tyle swiatla i nagranie jest do dupy.
no ale co tam wazne ze kamerka ma 2k 4k 8k milion k nikt sie nie zastanawia ze w tym wszystkim cmos wielkosci glowki od szpilki ma zebrac ten obraz, obrobic i wypluc na rzecz