Wpis z mikrobloga

@BeautifulLiar: Ogólnie nawet jak to będzie dobra produkcja to i tak będzie krytykowane, jako że każdy będzie to porównywać do oryginalnego, legendarnego "The Office". Ja nie skreślam, oglądne i nie będę się nastawiał już teraz, czy to dobre, czy nie..
  • Odpowiedz
Piękny januszyzm w komentarzach. Nie było jeszcze jednego odcinka, ale wykopowe polactwo już wie, że to nie wyjdzie. Ludzie inteligentni po prostu czekają aż to wyjdzie i wtedy oceniają. Ułomy z IQ 80 zazwyczaj oceniają bez oglądania, bo oni wiedza lepiej.


@arahooo: Jak na razie wszystko co u nas robiono na licencji okazywało się gównem nastawionym na łatwy zysk. Dlaczego mielibyśmy oczekiwać czegoś lepszego od tego?
  • Odpowiedz
Tyle już widziałem memów z tego serialu, że stwierdziłem spróbuje... Pierwszy odcinek US w oryginale. Po 15 minutach nie zaśmiałem się ani razu, za to cringe się wylewał. Wy się boicie, że wersja pl będzie cringowa? No to wszystko się będzie zgadzać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Gadali coś na jakiś podcastach chyba w newonceradio ze nie dostali licencji ale chcą to zrobić na Polskę było to dawno temu wiec możliwe ale będzie kicha jak nie będzie dobrego michaela scotta sam chyba wojewódzki o tym wspominał ze miał udział brać w projekcie
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar: w sumie podchodzę do inicjatywy z dużym dystansem, ale komentujący sami dają przykład niezłego bezbectwa - z góry zakładając, że serial to będzie cringe i żenada, sami w co drugim poście rzucają tego bezbecznego suchara "A GDZIE KAROLAK", bo hehe haha Karolak. No beka w #!$%@?, jeszcze pięćdziesiąt razy zapytajcie o Karolaka i Adamczyka w obsadzie :---DDDD mistrzowie komedii co nie oglądając ani minuty serialu z góry przesądzili o
  • Odpowiedz
@arahooo: To nie jest kwestia inteligencji tylko doświadczenia. Nie przypominam sobie polskiej wersji sitcomu angielskojęzycznego, który w polskiej wersji odniósł sukces albo chociaż się sprawdził na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar nie lubię polskich filmów i seriali ale gdzies wierze ze to im moooże wyjść. Ciekawe by były jakies dialogi jak z prawdziwego Januszexu, Michael byłoby nadal żenujący i wkurzający ale w sposób bardziej dostosowany do polskich realiow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz