Wpis z mikrobloga

@BeautifulLiar: Hmmmm pomyślmy. Z jednej strony Polacy zrobili kilka udanych polskich odpowiedników zagranicznych seriali. Miodowe Lata na przykład. Wyszło bardzo dobrze. Była też Niania, trochę kiczowaty, ale uroczy serial. Zrobili też BrzydUlę, którą w sumie się całkiem przyjemnie oglądało (nie mówię o tej telenowelowatej kontynuacji, którą teraz emitują, tylko ten sezon sprzed... 10 lat?). Z drugiej mamy nieudane szmiry jak Halo Hans, która była kompletną popłuczyną genialnego Allo Allo. Trudno
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar: Moim zdaniem po amerykańskiej wersji The Office nie powinna już powstać żadna inna wersja tego serialu, skoro pierwsza, oryginalna, angielska wersja wypada przy tej amerykańskiej dosyć słabo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli chodzi o serial o Januszexie, to jest potencjał, żeby zrobić na tym motywie dobrą komedię, zamiast na przykład zrzynać z The Office ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Że tez nikt nie wspomniał, swego czasu Robert Górski i Cieślak prowadzili jakieś skecze firmy gdzieś w polsce, która musi sobie radzić w ciężkich czasach.

To był najlepiej oddany polski januszex ever, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywało.
  • Odpowiedz
  • 3
@BeautifulLiar Typowe polactwo. Srają się wszyscy JEZU ALE TO BĘDZIE SŁABE. Nie widząc jeszcze odcinka a nawet fragmentu. Teraz jakie by nie było to wywali szambo hejty bo to przecież Polska produkcja. Jeszcze bym to jakoś zrozumiał jakby to robiło TVP czy inny Polsat.
  • Odpowiedz
@BeautifulLiar: sam fakt, że inteligentni ludzie mogli sobie obejrzeć już dawno oryginał, nawet z napisami, świadczy o tym, że ta produkcja będzie przeznaczona dla osób mniej rozgarniętych umysłowo.

Na samą myśl doznaje śmierci zażenowanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BeautifulLiar: Ciekawe czy w polskiej wersji też 3/4 obsady to będą scenarzyści, a nawet aktorzy dadzą radę sami z siebie napisać scenariusz odcinka jak zrobił to praktycznie każdy z ekipy the office US :p
  • Odpowiedz
@Mmmkurla: Odpowiedziałem na Twój komentarz na 20 linijek, ale w czasie pisania tak się zaplułem i miałem taką pianę na pysku, że usunąłem wszystko dla swojego własnego zdrowia.
  • Odpowiedz