Wpis z mikrobloga

Komes Imperial IPA
Imperial IPA uwarzone przez Browar Fortuna z Miłosławia. Piwo dostępne na rynku jakieś 2 lata. Barwa mętnego złota, biała średniotrwała piana. W aromacie soczyście i słodowo, chociaż wrażenie robi średnie. Nie czuć karmelu. W smaku żywo kojarzy się z New Englandami. Mocno słodkie. Jest ciało. Goryczka zdecydowanie niska. Spodziewałem się, że będzie trochę bardziej "nowofalowe". Pełne, gładkie, średnio nagazowane. Ogólnie miałem mieszane uczucia, więc kupiłem jeszcze takie dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po dogłębnych testach stwierdziłem, że: 1) jest średnie, 2) fanom bardziej nowofalowych ipek nie podejdzie.

#chwedpije #piwo #craftbeer #pijzwykopem #ocenpiwo
chwed - Komes Imperial IPA
Imperial IPA uwarzone przez Browar Fortuna z Miłosławia. ...

źródło: comment_1625673909AFRb7iBwzGfjxIllgWaKJ8.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Dostępne dłużej, ale nie było w sklepach. Długo polowałem aż w końcu pojawiło się w Auchanie. Zielona IPA z Komesa była lepsza, ale niestety już nie produkują. W porównaniu do kraftów jest średnie, ale od czasu do czasu lubię wypić.
  • Odpowiedz
@chwed: Łoo panie, siepacz konkretny. lle to piwa ma? Z 12%? Pamiętam/nie pamiętam tego piwa z wieczoru urodzinowego u kumpla. To było ostatnie piwo przed niepamięcia. :D
  • Odpowiedz