Wpis z mikrobloga

Wykopki mają krótką pamięć.


@GULO666: No właśnie wydaje mi się że to inny mają krótką pamięć. Dokładnie pamiętam afery za Tuska i tematy, które wtedy rozdmuchiwano tygodniami i które kończyły się dymisją ministrów dzisiaj nazywają się zwykły wtorek, a w środę rano już o aferze nikt nie pamięta bo jest kolejna.

PO zwiększyło VAT na 23% i za to dalej Tusk zbiera gromy na wykopie a sam musiałem chyba z 10 razy tłumaczyć i linkować ustawy oraz artykuły żeby udowodnić że PiS także podwyższył
  • Odpowiedz
wykop to mały wycinek społeczeństwa, w dodatku zdominowany przez trolli politycznych


@Shatter: OK. Ja pisałem głównie o wykopie i o tym co i kto pisał tutaj. Tak ogólnie szerzej jednak patrząc to PIS wybory w 2015 wygrał tylko dzięki spaleniu głosów przez opozycję i metodzie liczenia głosów. Ludzie nie specjalnie rzucili się choćby i na PIS. W 2015 wyciągnęli 37%, w 2011 mieli 29%. Platforma miała w 2011 39% i
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Sam na nich głosuję, ale z pobudek czysto narodowych, Ale przez swoje durne wypowiedzi nie będe pisał że to jakiś najlepszy wybór. Zresztą widzę po komentarzach, że nie dość że wykopki mają słabą pamięć, to jeszcze są tak samo głupi jak reszta społeczeństwa, któryś debil nazwał mnie ,, centrystą i Konfederatą ,, XD albo jedno albo drugie, jeszcze ktoś że popieram PIS. PO w końcu wygra, a ja sobie
  • Odpowiedz
jak to PO jest #!$%@?, i że PIS nie był taki zły XDDD


@GULO666: Przecież istnieje olbrzymi elektorat danych partii który zawsze będzie tak pisał. Ludzie którzy zmieniają między tymi partiami, ponieważ czują się oszukani to mniejszość.
  • Odpowiedz
Przecież istnieje olbrzymi elektorat danych partii który zawsze będzie tak pisał. Ludzie którzy zmieniają między tymi partiami, ponieważ czują się oszukani to mniejszość.


@puszkapandory: Przede wszystkim wzajemnie zmieniają się politycy PO i PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czytam już trzeci raz jego komentarz i nigdzie nie widzę żeby napisał że będzie głosował na PiS xd może ty mi pokażesz gdzie to napisał?


@gnt_1: oddając głos nieważny (_lub nie głosując w ogóle) albo na kogoś kto nie ma realnych szans na rządzenie oddaje głos na PiS
  • Odpowiedz
I tak lepsi od PiSu, ale w życiu nie oddam głosu na gościa który zmarnował swój czas, tak samo jak reszta


@GULO666: czyli nie będziesz głosował czy oddasz nieważny? Pisałem to już kilka razy i napiszę to jeszcze raz – każdy głos na inną partię to głos nieważny/głos na PiS. Dzielenie głosów między partie inne niż PO i PiS to wygrana PiS tak czy siak. PO by się te głosy
  • Odpowiedz
Widzę, że dla ciebie jest już za późno łbie, idź #!$%@?ć politykę gdzie indziej.


@sebsossj: yyy, dajesz fotkę polityka, który jest ostatnio najgorętszym tematem w PL i się dziwisz, że ktoś politykę #!$%@?? xD

Czy to tzw. metaheheszki?
  • Odpowiedz
Tak samo byli służalczy UE


@GULO666: Kuratela instytucji zachodnich to było najlepsze, co spotkało ten chory kraj. Unia Europejska jest po stokroć kompetentniejsza niż rządy PO czy PiS - zresztą, przy całej łaskawości UE względem Polski myślę, że nie można mówić o "służalczości" naszego państwa, lecz o zacietrzewieniu i niekompetentności jego rządów wobec UE, jeśli już.
  • Odpowiedz
@tempoconto: Czyli twoim zdaniem lepiej jest wybierać Pana który mniej bije, zamiast próbować chociaż wyrwać się z tej patologii ? Jakbym słuchał starych dziadów bez mózgu ,, po co marnować głos ,,
  • Odpowiedz
@GULO666: Jak chcesz wyjść z patologii, jak oddasz głos, który nic nie zmieni? Teraz jest szansa pozbawić PiS władzy, ale dzielenie głosów na partie, które i tak nie mają szans nic ugrać (który to już raz będzie i ile jeszcze razy musi PiS wygrać, żebyście skumali, że glosowanie na partie, które mają malutki % głosów NIC NIE DAJE) to jest delikatnie mówiąc glupota.

Uproszcze, jak się da: albo konfiarze, razemki,
  • Odpowiedz
Pisałem już że na Konfe głosuję


@GULO666: hahaha wiedziałem XD większość konfederatów to kryptopisiory i wolą obecny burdel niż zmianę na Tuska,bo z pisem mają wiele punktów wspolnych. "mimo wszystko duda"
  • Odpowiedz