Wpis z mikrobloga

I tak lepsi od PiSu, ale w życiu nie oddam głosu na gościa który zmarnował swój czas, tak samo jak reszta


@GULO666: No to żyj dalej w #!$%@? i sponsoruj kolejna wille obajtka za pieniadze, które są coraz mniej warte i czekaj sobie dalej aż pojawi się jakaś alternatywa XD

Do niektórych nie dotrze, że głosowanie na mniejsze zło jest czasem jedyna opcją i dalej będą walić konia do swoich ideałów
Zaufanie do tuska ? Jakby nie to, że PiS jest taką zarazą, To PO by było największym wrogiem Polaków, Wykopki mają krótką pamięć. Mieli kilka dobrych decyzji, Ale biurokracja i burdel był bardzo podobny. Tak samo byli służalczy UE, Dług i tak rósł. I tak lepsi od PiSu, ale w życiu nie oddam głosu na gościa który zmarnował swój czas, tak samo jak reszta


@GULO666: No wzrost wolności gospodarczej był taki
Tak samo byli służalczy UE, Dług i tak rósł.


@GULO666: PiS służalczy UE XD chciałbym . No ciekawe że dług rósł w takich czasach...

Ale widzę że i tak nie warto w dyskusję wchodzić jak uważasz żółtka czy tanajno za dobry głos XD
@GULO666 jak juz ktoś napisał- afery PO aktualna władza przebiła po nie całych dwóch latach. Jeżeli to spowoduje zawal u babć w kościele które głosowały na pis to juz coś. Z Tuska można gdzieś skoczyć, mogą być koalicje kilku partii będą musieli rozmawiać i z kimś się liczyć. Dla mnie w kij na plus by była taka zmiana mimo, że z polskiego bajora politycznego ciężko byc za kimkolwiek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
I tak lepsi od PiSu, ale w życiu nie oddam głosu na gościa który zmarnował swój czas, tak samo jak reszta


@GULO666: No to żyj dalej w #!$%@? i sponsoruj kolejna wille obajtka za pieniadze, które są coraz mniej warte i czekaj sobie dalej aż pojawi się jakaś alternatywa XD


Do niektórych nie dotrze, że głosowanie na mniejsze zło jest czasem jedyna opcją i dalej będą walić konia do swoich ideałów
@sebsossj: ty symetrysto! Nie, ty pisowski trolu! I tak się żyje w tym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ja tam na Hołownię, dam mu mandat zaufania. Jak to #!$%@?, to już nigdy na nikogo nie będę głosował. Oddolnie buduje struktury z ludzi którym się chce coś robić. Praca u podstaw.
wiesz co jest najlepsze? Że parę lat temu było mówione "COKOLWIEK BYLE NIE TO PEŁO, NIECH PIS NAWET WYGRA" XD


@Shatter: I Ty myślisz, że to były losowe osoby albo wyborcy PO, a nie pisowcy z konfiarzami? Na PO nie głosowałem aż do ostatnich wyborów prezydenckich, też miałem ich dość w 2015 i raczej obojętnie przyjąłem wygraną Dudy, ale przez myśl mi nie przeszło, że PIS zdobędzie wtedy większość w sejmie.
Konfederacja dobrze zaczęła, ale żeby zdobywać głosy, zrobili z siebie psychopatów i debili.


@GULO666: Bo jako jedyni są wolnościowcami i ceną wolność nad bezpieczeństwo, a najłatwiej to ocenić właśnie w kryzysowej sytuacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i jako jedyni wspierają realnie przedsiębiorców, doprowadzili do otwarcia kilkunastu tysięcy firm ratując je przed bankructwem i sądzą się teraz z Sanepdiem i policją? Dla mnie to RiGCZ, a nie
wyborcy konfederacji mają cokolwiek wspólnego z pisiorami


@Shatter: Bo to są ci losowi ludzie, którzy nie widzą nic złego w działaniach PISu (poza ewentualnie socjalem czy podatkami). Tacy losowi ludzie z ulicy co się na polityce nie znają to mniejszość, szczególnie na wykopie.