Wpis z mikrobloga

Czyli twoim zdaniem lepiej jest wybierać Pana który mniej bije, zamiast próbować chociaż wyrwać się z tej patologii ? Jakbym słuchał starych dziadów bez mózgu ,, po co marnować głos ,,


@GULO666: typie zamiast ratować kraj i pragmatycznie zagłosować na pana, który ma REALNE SZANSE na odsunięcie tego chlewu pisowskiego od władzy to wolisz żyć złudnymi nadziejami, że ktoś inny ma szanse. Kto niby? Przecież nie ma nawet sensownej alternatywy, nawet takiej która nie ma tych szans XD

Same gadanie, że od 89 rządzą te same mordy niczego nie
  • Odpowiedz
@tempoconto: @bylem_zielonko: Mają malutki % głosów, bo niewolnicy dalej widzą tylko 2 opcje. Ciągłe gadanie że nie ma szans jest żałosne, Zauważ Polską mentalność, ciągłe użalanie się i #!$%@? że to koniec, nie ma szans i wybieranie mniejszego zła. Nie mówię nikomu na kogo głosować, I nie obchodzi mnie że w innych krajach też jest wybór między dwoma partiami, to żaden argument, głosujesz tak jak i każe rozum
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Nie ma rycerza, Ja już pisałem że głosowałem na Konfe, ale nigdy nie powiem że to jakiś dobry wybór, bo mają dużo innych wad, Masz Żółtka, Tanajno , Hołownie, do tego ostatniego nie mam zaufania akurat, Tylko tak można pokojowo i demokratycznie wskazać drogę którą chcemy iść, ale chodzi generalnie o to, że TV i i inne główne ścieki każą ci myśleć że są tylko 2 opcje. a zauważ
  • Odpowiedz
@GULO666: Głosowałeś na najgorszych #!$%@?ów i zamordystów i śmiesz pisać głupoty o krótkiej pamięci? xDDD
Żółtek xDDDDD Jeszcze Konona wymień. Symetryzm to straszna choroba...
  • Odpowiedz
Ale biurokracja i burdel był bardzo podobny


@GULO666: buahahahahahahaha
no nie
biurokracja była ale znacznie sprawniejsza bo mieli kadry. nawet ich pociotki były bardziej ogarnięte więc wsadzone na stanowiska nie robiły takiego chlewu
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Jaki symetryzm ? Tak głosowałem na tych zamordystów, ponieważ jako jedyni idą swoim programem, jaki by on nie był, jednym słowem mają jaja, i w sejmie tylko oni bronią przedsiębiorców którzy trzymają ten kraj w jednym kawałku. Tak właśnie Żółtek, wiesz że był wiceprezydentem Krakowa, zajmował się finansami, Potem UE też z ramienia KNP miał podobne stanowisko ? Inni politycy wcale nie mają lepszych kwalifikacji. @Fearaneruial: Znacznie
  • Odpowiedz
Mają malutki % głosów, bo niewolnicy dalej widzą tylko 2 opcje.


@GULO666: bo są tylko dwie opcje i nie zmienisz podejścia całego narodu tak samo, jak nie zmienisz nic głosując na konfe czy inne partie, które również nie mają szans z pisem.

Chciałbym, żeby w tym kraju można było zaglosowac na dowolną partię i żeby ta miała równe szanse, ale nie da się w tym kraju. Masz PiS, masz PO
  • Odpowiedz
Jaki symetryzm ?


@GULO666: opowiadanie bajeczek spod znaku pispełojednozło-wybierz kogoś innego to symetryzm i czysta głupota. Tworzysz fałszywą równowagę między tymi dwoma partiami i jeszcze bardziej fałszywą tezę, że inne są lepsze, tymczasem głosowałeś na konfę, która jest gorsza nawet od PiSu

ponieważ jako jedyni idą swoim
  • Odpowiedz
@GULO666 Hołownia to przede wszystkim słabo wykształcony człowiek bez obycia w świecie , bez kontaktów.. swego czasu podejrzewałem że to kolejny podrzutek jarkacza w celu wywołania dymu
  • Odpowiedz