Wpis z mikrobloga

@wycz: Zaufanie do tuska ? Jakby nie to, że PiS jest taką zarazą, To PO by było największym wrogiem Polaków, Wykopki mają krótką pamięć. Mieli kilka dobrych decyzji, Ale biurokracja i burdel był bardzo podobny. Tak samo byli służalczy UE, Dług i tak rósł. I tak lepsi od PiSu, ale w życiu nie oddam głosu na gościa który zmarnował swój czas, tak samo jak reszta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@GULO666: problemem jest to ze nie ma realnej alternatywy, ludzie nie ufają nowym bo to kwestia czasu i sprzedają sie za JOWA się niczym Kukiz partii rządzącej...
Wiec jesteśmy skazani na wieczne machanie się między pozornym wyborem PO/PIS/Inna gowno partia udającą "nowe dobre"
  • Odpowiedz
@Issac: To prawda, Ale zawsze można głosować Stanisława Żółtka, Tanajno, od biedy nawet na Hołownie, ale co do Hołowni to myślę że to aktor. Konfederacja dobrze zaczęła, ale żeby zdobywać głosy, zrobili z siebie psychopatów i debili. Lewica to komuniści i nawet sie z tym nie kryją,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@GULO666: Żółtek, Tanajno ? Bądźmy poważni... chociaż ludzie którzy biorą się za politykę nie są poważni, jak tu wybrać.
Holownia to chorągiewka a'la Kukiz, dodatkowo jego katolskie podejście też mimo zapewnień o rozdziale polityki od kościoła w praktyce takie ładne by nie bylo
  • Odpowiedz
@wycz: Czy ty w tym momencie nazwałeś mnie pisowskim trollem, bo wrzuciłem zdjęcie tuska z heheszkowym tekstem? Widzę, że dla ciebie jest już za późno łbie, idź #!$%@?ć politykę gdzie indziej.
  • Odpowiedz