Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwielbiam małe usta. Nadają twarzy wyraz słodyczy, młodości, niewinności. Moja dziewczyna uległa modzie i wpływom koleżanek, chociaż wiedziała, że nie lubię napompowanych war. Powiększyła usta i przestała mi się podobać. Kocham ją, ale nie mogę patrzeć na jej kaczy dziub, z trudem zmuszam się do całowania. Czy da się jakoś pomniejszyć usta, żeby wróciły do pierwotnego stanu?
#uroda #logikarozowychpaskow #zalesie #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e58eb7b750e6000a7d8433
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znaczy to się wchłonie, więc luz. To nie jest jak implanty w cyckach. Kwas Hialuronowy znacznie szybciej niż toksyna botulinowa (debilki se wstrzykują jad kiełbasiany XD).

Moja tez ma takie durne pomysły. Ale na razie od dłuzszego czasu ją od tego odwodzę.

Co zrobię gdy to zrobi? Nie dam aprobaty. Po prostu. Idź podobaj się koleżankom ale daj mi spokój. Powiem, że lepiej w naturalnych ustach.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: "chociaż wiedziała, że nie lubię napompowanych war". Ja pieprzę, to brzmi jak "ona to zrobiła wbrew mojej zgodzie, ma mi się podobać, mnie!"... A nie pomyślałeś o tym, że ona chce się podobać samej sobie? Może ma kompleksy od dzieciństwa, które leczy w ten sposób? I jeżeli usta wyglądają źle, to na 95% ona też to widzi. ;) Niemniej z najważniejsze, żeby żyła w zgodzie z samą sobą, a nie oglądała się na partnera czy koleżanki.

A pomijając kwestie powyżej...
Usta są przez pierwsze dwa tygodnie opuchnięte i mogą wyglądać wręcz ohydnie. Normalnie się układają dopiero po miesiącu, półtorej, gdy lekarz zrobi korektę.
Zazwyczaj kwas wchłania się w pół roku-do roku czasu. Zależy od stanu zdrowia, ilości wypijanej wody, stresu i takich
  • Odpowiedz
AnalogowaMurzynka: rozumiem miras, też nie podobają mi się napompowane usta, kojarzą mi się z prymitywnymi karynami bez moralności

są trzy możliwości:
1. ma gdzieś twoje zdanie i preferencje jest wyrachowaną egoistką. jeśli przejawia takie cechy w innych aspektach, rozważ rozstanie
2. sprawdź czy nie zdradza cię na boku z jakimś prymitywnym człeczkiem
3. ma nawalone pod kopułą, zacznie wyszukiwać kolejnych pseudowad. zapisz ją do psychologa zanim zrobi z siebie
  • Odpowiedz
ŻarliwyŻul: @FlatEric o o jest i reprezentantka rewolucji seksualnej. Nie, różowa ma się podobać mi a ja jej to raz, a nie jakieś feministyczne pierdoły "moja #!$%@? moja sprawa". Dwa, różowe nie myślą racjonalnie tylko są jak małe dzieci, to na 90% nie jest jej zdanie tylko zdanie jej koleżanek lub tego co jest akurat modne, więc trzeba jak małe dziecko ochronić ja przed swoją głupotą

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: o, jest i reprezentant mizoginów, który wstydzi się pisać swoje wypowiedzi pod własnym, skądinąd wciąż anonimowym w internecie, nickiem :)
Jak Ci się dziewczyna nie podoba, nie podoba jej charakter, cokolwiek, to się z nią rozstań, a nie zmieniaj pod swoją modłę. Ty nie jesteś jej niewolnikiem, ani ona Twoim, przypominam, że wciąż jesteście odrębnymi, samostanowiacymi organizmami. Zresztą, zrobisz jak chcesz. Mnie to ni ziębi, mi grzeje :)
  • Odpowiedz