Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #przegryw #depresja
Gdy ma się złe geny, to ciężko jest, instalujesz tindera i najgorsze jest to, ze rozdasz 500 lajów i dostaniesz zaledwie trzy odwzajemnienia, z czego jedna laska gruba, brzydka, dwie dały lajka przez przypadek. Słabe uczucie, gdy wiesz, że niemalże 100% lasek Cię skreśla za sam wygląd, a jesteś zadbany, nie masz mono-brwi. Zrozumiałbym jeszcze gdyby dwie laski na 100 odwzajemniły lajka, to by oznaczało, że podobasz się 2% kobiet, ale nawet pół procentowi kobiet się nie podobasz, a lajkujesz 99% kobiet, skreślając tylko te mega grube. Co jakiś czas zmieniasz foty, myśląc, ze to coś da, nic nie daje. Próbujesz sił w FB Rankdach, tam też jest dramatycznie, lajków nie liczysz, masz wrażenie, że tysiąc rozdałeś i tylko jedna brzydka odwzajemniła i to może przez przypadek, a wydawało Ci się, że mimo, że z ryja nie jesteś chadem, to sam siebie oceniasz na 5/10, bo widziałeś brzydszych ludzi. Rodzice, dziękuję Wam za takie geny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e4c92dc52352000b0bf9d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli w skrócie: jesteś brzydki, ale oczekujesz matchy z dobrymi dupami? () Ty od razu skreślasz grubą, chociaż nie wiesz jaki ma charakter, ale jakaś atrakcyjna dziewczyna ma się w tobie dopatrywać superlatyw, bo "jesteś zadbany i nie masz monobrwi" XD no ja #!$%@?ę, nic więcej nie dodam, bo sam się świetnie podsumowałeś
Zły opis, nudne foty, trzeba kogoś zainteresować sobą na start. Wrzucić zdjęcie z kolegami albo koleżankami. Fota z inną dziewczyną od razu zwiększa zainteresowanie bo widać że nie jesteś przegrywem bez życia i znajomych. Wyjeb selfie z #!$%@? kadrem i poproś kogoś/ zapłać żeby ci ladne profilowe zrobił. Może przy jakimś ładnym budynku, zachodzie słońca, whatever. Nie tylko o wygląd chodzi.
Wrzucić zdjęcie z kolegami albo koleżankami. Fota z inną dziewczyną od razu zwiększa zainteresowanie bo widać że nie jesteś przegrywem bez życia i znajomych


@Yarknin: Akurat nie raz słyszałem od dziewczyn, że foty z innymi dziewczynami wyglądają tak, jakby się chciało pochwalić, że się je ma, albo że będzie się je zmieniać jak rękawiczki ( ͜͡ʖ ͡€)

Ogólnie masa dziewczyn tam też nie jest za bardzo towarzyska,
Ogólnie masa dziewczyn tam też nie jest za bardzo towarzyska, nie ma po 500 znajomych, nie mają fot grupowych, mają samojebki i żyją.


Nie trzeba mieć 500 znajomych żeby mieć życie towarzyskie. Wystarczy 2-4 bliskich. Czesto z aparycji bije aż od czlowieka przegrywizm albo wygrywizm. No i pewnie że są takie laski nudne z samojebkami, ale po 1 one sobie te samojebki zrobić umieją, a po drugie mogą sobie na to pozwolić
@AnonimoweMirkoWyznania: dajcie spokój z tym tinderem, przecież to dzieło szatana żeby wam łep rozwalać, 3 lata temu to się mogłeś tym pobawić jako facet, dzisiaj, jeśli nie kupisz sobie premium to jesteś skończony tam. poza tym wiadomo, ze tam są ludzie albo z zza wysokimi wymaganiami, albo z jakimiś zaburzeniami funkcjonowania w społeczeństwie
@nowywinternetach: ekhem, wierz różowym, mówią ci tak bo je dupa boli, praktycznie każda klientka będzie bardziej zainteresowana typem, który obraca się wśród pięknych kobiet bo to oznacza,że ma coś w sobie co je przyciąga baby, które same mają spory wybór, tak samo jak restauracja w której ciężko o stolik na starcie będzie wydawała się lepsza no bo przecież nie bez powodu ludzie tam chodzą
Janek: @LetticeDeVries: teraz to kobiety lecą na wygląd, a jak ja pisałem na anonimowych "kurcze, kolejna brzydka gruba mnie po spotkaniu ghostuje, pewnie przez niski wzrost i nieneurotypowość" to incele wkleili badania na temat wzrostu i autyzmu (jedynie 2% Aspie było kiedykolwiek w związku), to nagle zaczęliście pisać, że to nie przez to, że kobiety kochają trącać kolanem w ucho swoich mężczyzn na spacerzei że macie po kilkunastu znajomych Aspie,
Zajebiozaur: Zasada jest prosta. Zrób co możez, by z jak największej ilości powodów być wiele wartym. Zasada podaży-popytu. Następnie zadbaj o to, by było o Tobie głośno. Marketing. :)

Im więcej osób Cię pozna, tym większe prawdopodobieństwo, że wśród nich znajdzie się osoba, na której kryteria jesteś odpowiedzią.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
SześcioramiennyHultaj: @LetticeDeVries: no i co w tym złego, że chce mieć kobietę, która będzie mu sie podobać? Przecież gdy Mirki robili eksperymety z wystawianiem różowych to gremialnie jako kobiety tutaj pisałyście, że o co wam chodzi incele, to normalne, że każdy chce mieć atrakcyjnego partnnera. A jak niebieski postepuje tak jak wy to zaczynacie ryk i piszecie cos o szukaniu w sowich ligach XD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@Maciejjos @nowywinternetach: ale ja przecież nie mówię o tym, kogo on lajkuje, tylko z kim ma już parę. Dopiero tu jest pole do sprawdzenia czy ktoś jest zainteresowany czy nie, a OP od razu biadoli, że gruba albo dała lajka przez pomyłkę.
Za swipowanie wszystkiego w prawo to aż dziwne, że nie dostał z miejsca bana na tinderze ¯_(ツ)_/¯

@AnonimoweMirkoWyznania: jakie "wy"? Ja nic takiego nigdzie nie pisałam, więc zachowaj
przeciętny facet nie ma 3 par na tinderze, tylko coś koło 50-100 na tydzień


@pioter93: Bzdury. Badania, które są robione na portalach randkowych pokazują że 75% lajków dostaje topowe 20% mężczyzn czyli minimum 8/10. A przeciętniak to 5/10, czyli daleko poza dziesiątkami lajków. Ktoś kto dostaje miesięcznie setki lajków od kobiet, ma aż taki wybór nie jest przeciętny. Ale że w dzisiejszych czasach każdy poniżej 7/10 to brzydki no to inna