Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #przegryw #depresja
Gdy ma się złe geny, to ciężko jest, instalujesz tindera i najgorsze jest to, ze rozdasz 500 lajów i dostaniesz zaledwie trzy odwzajemnienia, z czego jedna laska gruba, brzydka, dwie dały lajka przez przypadek. Słabe uczucie, gdy wiesz, że niemalże 100% lasek Cię skreśla za sam wygląd, a jesteś zadbany, nie masz mono-brwi. Zrozumiałbym jeszcze gdyby dwie laski na 100 odwzajemniły lajka, to by oznaczało, że podobasz się 2% kobiet, ale nawet pół procentowi kobiet się nie podobasz, a lajkujesz 99% kobiet, skreślając tylko te mega grube. Co jakiś czas zmieniasz foty, myśląc, ze to coś da, nic nie daje. Próbujesz sił w FB Rankdach, tam też jest dramatycznie, lajków nie liczysz, masz wrażenie, że tysiąc rozdałeś i tylko jedna brzydka odwzajemniła i to może przez przypadek, a wydawało Ci się, że mimo, że z ryja nie jesteś chadem, to sam siebie oceniasz na 5/10, bo widziałeś brzydszych ludzi. Rodzice, dziękuję Wam za takie geny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e4c92dc52352000b0bf9d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 32
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli w skrócie: jesteś brzydki, ale oczekujesz matchy z dobrymi dupami? () Ty od razu skreślasz grubą, chociaż nie wiesz jaki ma charakter, ale jakaś atrakcyjna dziewczyna ma się w tobie dopatrywać superlatyw, bo "jesteś zadbany i nie masz monobrwi" XD no ja #!$%@?ę, nic więcej nie dodam, bo sam się świetnie podsumowałeś
  • Odpowiedz
Zły opis, nudne foty, trzeba kogoś zainteresować sobą na start. Wrzucić zdjęcie z kolegami albo koleżankami. Fota z inną dziewczyną od razu zwiększa zainteresowanie bo widać że nie jesteś przegrywem bez życia i znajomych. Wyjeb selfie z #!$%@? kadrem i poproś kogoś/ zapłać żeby ci ladne profilowe zrobił. Może przy jakimś ładnym budynku, zachodzie słońca, whatever. Nie tylko o wygląd chodzi.
  • Odpowiedz
Wrzucić zdjęcie z kolegami albo koleżankami. Fota z inną dziewczyną od razu zwiększa zainteresowanie bo widać że nie jesteś przegrywem bez życia i znajomych


@Yarknin: Akurat nie raz słyszałem od dziewczyn, że foty z innymi dziewczynami wyglądają tak, jakby się chciało pochwalić, że się je ma, albo że będzie się je zmieniać jak rękawiczki ( ͜͡ʖ ͡€)

Ogólnie masa dziewczyn tam też nie jest za bardzo towarzyska,
  • Odpowiedz
Ogólnie masa dziewczyn tam też nie jest za bardzo towarzyska, nie ma po 500 znajomych, nie mają fot grupowych, mają samojebki i żyją.


Nie trzeba mieć 500 znajomych żeby mieć życie towarzyskie. Wystarczy 2-4 bliskich. Czesto z aparycji bije aż od czlowieka przegrywizm albo wygrywizm. No i pewnie że są takie laski nudne z samojebkami, ale po 1 one sobie te samojebki zrobić umieją, a po drugie mogą sobie na to pozwolić
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dajcie spokój z tym tinderem, przecież to dzieło szatana żeby wam łep rozwalać, 3 lata temu to się mogłeś tym pobawić jako facet, dzisiaj, jeśli nie kupisz sobie premium to jesteś skończony tam. poza tym wiadomo, ze tam są ludzie albo z zza wysokimi wymaganiami, albo z jakimiś zaburzeniami funkcjonowania w społeczeństwie
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: ekhem, wierz różowym, mówią ci tak bo je dupa boli, praktycznie każda klientka będzie bardziej zainteresowana typem, który obraca się wśród pięknych kobiet bo to oznacza,że ma coś w sobie co je przyciąga baby, które same mają spory wybór, tak samo jak restauracja w której ciężko o stolik na starcie będzie wydawała się lepsza no bo przecież nie bez powodu ludzie tam chodzą
  • Odpowiedz
Janek: @LetticeDeVries: teraz to kobiety lecą na wygląd, a jak ja pisałem na anonimowych "kurcze, kolejna brzydka gruba mnie po spotkaniu ghostuje, pewnie przez niski wzrost i nieneurotypowość" to incele wkleili badania na temat wzrostu i autyzmu (jedynie 2% Aspie było kiedykolwiek w związku), to nagle zaczęliście pisać, że to nie przez to, że kobiety kochają trącać kolanem w ucho swoich mężczyzn na spacerzei że macie po kilkunastu znajomych Aspie,
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: Zasada jest prosta. Zrób co możez, by z jak największej ilości powodów być wiele wartym. Zasada podaży-popytu. Następnie zadbaj o to, by było o Tobie głośno. Marketing. :)

Im więcej osób Cię pozna, tym większe prawdopodobieństwo, że wśród nich znajdzie się osoba, na której kryteria jesteś odpowiedzią.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
SześcioramiennyHultaj: @LetticeDeVries: no i co w tym złego, że chce mieć kobietę, która będzie mu sie podobać? Przecież gdy Mirki robili eksperymety z wystawianiem różowych to gremialnie jako kobiety tutaj pisałyście, że o co wam chodzi incele, to normalne, że każdy chce mieć atrakcyjnego partnnera. A jak niebieski postepuje tak jak wy to zaczynacie ryk i piszecie cos o szukaniu w sowich ligach XD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@Maciejjos @nowywinternetach: ale ja przecież nie mówię o tym, kogo on lajkuje, tylko z kim ma już parę. Dopiero tu jest pole do sprawdzenia czy ktoś jest zainteresowany czy nie, a OP od razu biadoli, że gruba albo dała lajka przez pomyłkę.
Za swipowanie wszystkiego w prawo to aż dziwne, że nie dostał z miejsca bana na tinderze ¯_(ツ)_/¯

@AnonimoweMirkoWyznania: jakie "wy"? Ja nic takiego nigdzie nie pisałam, więc zachowaj
  • Odpowiedz
przeciętny facet nie ma 3 par na tinderze, tylko coś koło 50-100 na tydzień


@pioter93: Bzdury. Badania, które są robione na portalach randkowych pokazują że 75% lajków dostaje topowe 20% mężczyzn czyli minimum 8/10. A przeciętniak to 5/10, czyli daleko poza dziesiątkami lajków. Ktoś kto dostaje miesięcznie setki lajków od kobiet, ma aż taki wybór nie jest przeciętny. Ale że w dzisiejszych czasach każdy poniżej 7/10 to brzydki no to inna
  • Odpowiedz