Wpis z mikrobloga

Hahaha, Bonucci chce wrócić na boisko, a kobita z ochrony myśli, że jest losowym typem z trybun xDD
#meczgif #mecz
lkg1 - Hahaha, Bonucci chce wrócić na boisko, a kobita z ochrony myśli, że jest losow...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nwojtek: > napisałem tylko jak wygląda moje postrzeganie świata

@Nwojtek: Wiem. I właśnie dlatego cię wyśmiałem, bo jest ono spaczone.

ale wiadomo w dzisiejszych czasach najważniejsze jest równouprawnienie, a nie to kto do czego się nadaje


@Nwojtek: BO w dzisiejszych czasach liczą się fakty, a nie durne przesądy. Chromosom Y nie sprawia, że się nie zagapisz i nie pomylisz piłkarza z kibicem. To się nazywa efekt
  • Odpowiedz
@szybki_zuk ja to widzę trochę inaczej więc nie ma co się kłucić bez sensu, bo mamy odmienne zdania, ty to zacząłeś ja zakończę, bo po co nam to w tym #!$%@? świecie, bądźmy szczęśliwi. Peace and love for you
  • Odpowiedz
@abyssos666: Dokładnie każdy z nas mógłby coś takiego #!$%@?ć, chwila stresu emocje i sie pomylisz, wyszedł śmieszny filmik, ale oczywiście tutaj już się znaleźli "prawdziwi mężczyźni", którzy muszą wyśmiać kobiety bo: "Hehe baba nie wie co to spalone i na piłce sie nie znajom, facet by sie nie pomylił bo sie zna hehe"
  • Odpowiedz
@Niebotyk: tak, to jest śmieszna sytuacja, ale ja jej się nie dziwię. Jakby mnie wstawiono do ochrony koncertu discopolo, to pomimo że to ludzie niesamowicie rozpoznawalni w niektórych kręgach, gdyby jakiś gwiazdor skoczył ze sceny w tłum a potem próbował wrócić to też prawdopodobnie bym go przyblokował, bo jeśli nie wyglądałby jak Shazza w latach 90tych, to nie ma mocnych, bym go rozpoznał. W trakcie koncertu starałbym się myśleć raczej
  • Odpowiedz
gdyby jakiś gwiazdor skoczył ze sceny w tłum a potem próbował wrócić to też prawdopodobnie bym go przyblokował


@bropek: tylko że ten piłkarz nie wskoczył na trybuny więc analogia nietrafna.

Tu chyba babie się załączył mindfuck bo widziała kolesia w koszulce reprezentacji zbiegającego z trybun, na moment jej go zasłonili a tu nagle facet w koszulce przed jej nosem próbuje wejść na boisko - zadziałała instynktownie, głupawo ale w sumie
  • Odpowiedz
@gatineau: chodzi o to, że ona uznała, że jakiś kibic chce wejść na boisko. W moim porównaniu ja uznałem, że fan chciał wejść na scenę. W obu przypadkach pomyłka polega dokładnie na tym samym. Ona postąpiła całkowicie słusznie, choć wyglądało to faktycznie zabawnie.
  • Odpowiedz
Ona postąpiła całkowicie słusznie, choć wyglądało to faktycznie zabawnie.


@bropek: dokładnie. Lepiej przez kilka sekund przetrzymać piłkarza niż wpuścić kibica na boisko.
  • Odpowiedz