Wpis z mikrobloga

@belette: Tak, niemieckie

@tangerine_: czytałam właśnie dużo pozytywnych opinii na różnych forach i chyba szukałam potwierdzenia tutaj. Kosmetyki są dostępne na allegro i podobno można je znaleźć w polskich drogeriach.
  • Odpowiedz
polskich drogeriach.


@Jagodka87: o, wiesz może w których? Ja coś kojarzę, że mają fajne żele pod prysznic. Ale ogólnie nie zagłębiałam się w temat bo myślałam, że u nas nie są dostępne.

@belette: którego Kallosa polecasz? Ja mam Placentę ale szczerze mówiąc szału nie robi. O Organix nie słyszałam, to jakaś nowa marka?
  • Odpowiedz
@tangerine_: Ja z Kallosa używam teraz odzywek, głównie tej niebieskiej z keratyną. Co do Organixa - jest po prostu mało popularna, na pewno w drogeriach Hebe można ją spotkać + jakieś sklepy typu hefty czy inne w internecie. Są bez żadnych SLSów, parabenów i silikonów - a moje włosy już innych szamponów nie tolerują. No i są z olejkiem arganowym, marokańskim czy jakie tam jeszcze sobie człowiek zażyczy ; )
  • Odpowiedz
@belette: Mam problem, że muszę je myć codziennie lub co drugi dzień. Potrzebuje czegoś do codziennego stosowanie najlepiej bez SLSów, parabenów i silikonów. Przedział cenowy? Hmm... cena rozsądna, powiedźmy że do 30 zł.

@tangerine_: Niestety nie mam pojęcia, widziałam też kosmetyki na allegro.

@zenon_undercover: Łysi faceci są bardzo sexy i nie mają problemów z szamponami :P
  • Odpowiedz
@zenon_undercover: a tam na wiosnę, dawaj teraz! Myry myry, łysinka <3

@Jagodka87: no ja też myję codziennie, jeszcze teraz doszedł Jantar, więc już praktycznie muszę. Organix kosztuje w promocji 20 zł, bez promocji 28 w Hebe, ale polecam. ; ) O ile oczywiście nie skusisz się na Baleę.

@tangerine_: Mają też cudowny mały olejek arganowy, tak ślicznie wygładza włosy!
  • Odpowiedz