Wpis z mikrobloga

Jak myślicie 99 999zł za roczną kię xceed w pakiecie business line, automat, 1.4 140km, przebieg 14500 to dobra cena? Byłem dziś na jeździe testowej i myślę o tym jako pierwsze rodzinne auto. Oglądałem jeszcze Hyundai Kona, ale tam bagażnik jest jeszcze mniejszy niż w xceed. Nie widzę się w SUVie, a różowa nie chce kombi... A bardzo mi się podobają takie crossovery.

#kia #xceed #hyundai #kona #motoryzacja #samochody
  • 10
to nie jest rodzinne auto.

No chyba ze nie macie dzieci


@Sl_w_k_1: przecież ma normalny bagażnik, nawet trochę ponad 400 litrów. Rodzinne to musi być od razu wielkie kombi albo coś z segmentu D?

@light3n: a to auto demonstracyjne? bo tak mi to wygląda - trochę bym się tego obawiał.
Tego silnika już nie ma w ofercie, teraz ten nowszy ma 20 koni więcej, ale za 100 nie wiem czy
@Alpha_Male: Nie jest demonstracyjne. Zależy mi bardzo na automacie i w tej wersji rocznik 2021 to już koszt między 120-130. To 140km nawet jedzie. W rodzinie mam tylko przyszłą teściową co się łapie na taką zniżkę, ale z różową jeszcze nie jesteśmy po ślubie, więc mogło by być to problemem.

@Sl_w_k_1: https://jedz-bezpiecznie.pl/Testy,Bezpieczenstwo-dziecka,Foteliki-i-wozki,Dziecko-w-Kii-XCeed,Kia-XCeed,20200608

Na luzie powinien wejść wózek do bagażnika.
@light3n: jeśli chodzi o rodzinność, na początku miałem Corollę E11, trzydrzwiową. Bagażnik miał 280 litrów i generalnie wózek się mieścił, zresztą jeździliśmy czasem mieszkać w mieszkaniu, czasem u teściów - woziliśmy bety, wanienkę itp., tam i z powrotem i może było ciasno, ale było dało radę. Uciążliwe było za to zapinanie fotelika, bo nie było drzwi z tyłu.
Teraz mam Fiata Bravo i z dwójką dzieci też generalnie się raczej mieścimy,