Wpis z mikrobloga

Irytują mnie te kuce na tagu #antykapitalizm
Mają swój tag #libertarianizm to muszą przychodzić tu i zaśmiecać go swoimi g---o postami w stylu: „patrz Mati ona ma Smartfona, a mówiła, że nie lubi kapitalizmu. Hehe lewactwo zaorane co nie?”, Gdyby, chociaż umieli prowadzić normalną konserwację i wchodzić w dyskusje, ale oni są z góry przekonani o swojej racji i zwyczajnie obrażają oponentów.
#antykapitalizm #kapitalizm #przemyslenia
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem ilu z nich to faktyczni antykapitaliści, ale zdecydowanie jest ich więcej, niż te 30 osób, które do ciebie pisało. To jeszcze bardziej żałosna liczba w stosunku do liczby użytkowników wykopu.


@Al-3_x: No nieważne jak sobie będziesz to racjonalizować, zwolenników totalitaryzmu/socjalizmu na wykopie nie ma zbyt wielu. Na całe szczęście.

To ciekawe bo jesteś tu raptem kilka miesięcy. Czyżby multi
  • Odpowiedz
@amantadeusz:

No nieważne jak sobie będziesz to racjonalizować, zwolenników totalitaryzmu/socjalizmu na wykopie nie ma zbyt wielu.

ale ja nie mówie, ze jest nas wielu. Dlatego się dziwie skąd ta obsesja gdy kucowskich zwolenników totalitaryzmu Łukaszenki czy Putina jest na wykopie
  • Odpowiedz
@Szczykawa W Liechtensteinie, New Hampshire nikt nie chce żyć xDD? Nie są to oczywiście raje w sensie libertariańskim, ale przez libertarian cenione.

A z rajów socjalistycznych pokroju NRD ludzie uciekali pod groźbą zastrzelenia, w rozpaczy rzucając się na druty kolczaste. Dzisiaj też jest podobnie - Erytrea, Wenezuela, Korea Północna. Można to porównać z krajami o najwyższej wolności gospodarczej - Singapur, Nowa Zelandia, Liechtenstein - coś ci słabo wyszło.

Co do Somalii
  • Odpowiedz