Wpis z mikrobloga

Irytują mnie te kuce na tagu #antykapitalizm
Mają swój tag #libertarianizm to muszą przychodzić tu i zaśmiecać go swoimi gówno postami w stylu: „patrz Mati ona ma Smartfona, a mówiła, że nie lubi kapitalizmu. Hehe lewactwo zaorane co nie?”, Gdyby, chociaż umieli prowadzić normalną konserwację i wchodzić w dyskusje, ale oni są z góry przekonani o swojej racji i zwyczajnie obrażają oponentów.
#antykapitalizm #kapitalizm #przemyslenia
  • 28
zaśmiecać go swoimi gówno postami w stylu: „patrz Mati ona ma Smartfona, a mówiła, że nie lubi kapitalizmu. Hehe lewactwo zaorane co nie?


@Al-3_x: Ogólnie mnie by to też irytowało, gdyby nie fakt, że na tym tagu zmiany klimatyczne są zwalane na kapitalizm, a nie na ludzi. (w sensie ludzkość, a nie pojedynczą jednostkę)
Socjalizm jako państwo sterujące gospodarką - mieliśmy przykłady co się dzieje i jest to gorsze od kapitalizmu.
@Al-3_x: Wykop nigdy nie był pro-komunistycznym portalem. Dostosuj się, albo zapraszam do usunięcia konta.

Dyskusje zwolenników kapitalizmu z jego przeciwnikami są jak dyskusje ludzi wierzących w medycynę z antyszczepionkowcami. Po jednej stronie naukowy konsensus i akademicka wiedza, po drugie szuranie na podstawie jakichś pociesznych książek sprzed 150 lat, których i tak nikt z was nawet nie przeczytał. Szkoda czasu na jakiekolwiek debaty z takimi ludźmi.

zmiany klimatyczne są zwalane na kapitalizm,
@amantadeusz:

Wykop nigdy nie był pro-komunistycznym portalem. Dostosuj się, albo zapraszam do usunięcia konta.

Wykop nie był nigdy portalem dla żadnej konkretnej opcji poltiycznej.
Po to są właśnie tagi by skupiac ludzi o określonych zainteresowaniach. Mamy tag dla fanów anime, filmów, muzyki, polityki itp.
My mamy swój tag, a wy własny więc prosze przestać spamować.
Jest to wina braku regulacji i lobbowania firm. Więc tak, jest to sprzeciw wobec kapitalizmu, bo jego działania są szkodliwe.


@Girl_Debord:
Proste pytanie.
Czy socjalizm wyklucza lobbing?
Czy socjalizm wyklucza brak regulacji?
Nie i nie.
Więc nie, nie jest to sprzeciw wobec kapitalizmu, ale agresywny chochoł przeciwko niemu.

Europa pokazuje, że można jak najbardziej go regulować i ograniczać (szkodliwy) lobbing firm. Nie idzie to nam jakoś super, nie żeby coś, ale
@SirSherwood: Tak, to jest sprzeciw wobec kapitalizmu. Kapitalizm zakłada prym kapitału. Nie każda forma socjalizmu jest pozbawiona wad, jak i podobne rzeczy dzieją się w monarchii. Nie ma to żadnego znaczenia, bo nawet jeżeli coś się dzieje w pewnych monarchiach, i w pewnych socjalizmach, to jeżeli dzieje się w całym kapitalizmie i jest szkodliwe, to wytykanie tego jest krytyką kapitalizmu. #!$%@? logikę bardzo, jakimiś mętnymi powiązaniami próbując coś sugerować, bo przecież
@Girl_Debord: Ileż frustracji i podszytej seksualnie agresji. Niczego innego nie spodziewałbym się po osobie o inteligencji grubo poniżej wartości oczekiwanej, dla której ostatnią przeczytaną w życiu książką był jakiś pies, który jeździł koleją. Marks zaskoczenia.

na utrzymaniu rodziców


@Girl_Debord: E tam, pensje w IT są na tyle wysokie, że to mi raczej nie grozi. W przeciwieństwie do niezbyt bystrych, zbuntowanych 17 letnich lewaczek. Czerpiących wiedzę o świecie z Vice i
@amantadeusz:

Zawsze istniała selekcja negatywna i ludzie mający totalitarne zapędy byli tu marginalizowani i zapraszani w taki czy inny sposób do usunięcia konta. To chyba ta słynna polityka 'no platofrm'

Idąc tym tropem powinniśmy zacząć banować każdego zwolennika konfederacji xD

A jeśli nie podoba się wam, że większość młodych ludzi nie jest zadowolona z komuszych zapędów

więszkość w sensie jeden spamer czyli ty xD?
@Girl_Debord:

Tak, to jest sprzeciw wobec kapitalizmu. Kapitalizm zakłada prym kapitału. Nie każda forma socjalizmu jest pozbawiona wad, jak i podobne rzeczy dzieją się w monarchii. Nie ma to żadnego znaczenia, bo nawet jeżeli coś się dzieje w pewnych monarchiach, i w pewnych socjalizmach, to jeżeli dzieje się w całym kapitalizmie i jest szkodliwe, to wytykanie tego jest krytyką kapitalizmu. #!$%@? logikę bardzo, jakimiś mętnymi powiązaniami próbując coś sugerować, bo przecież
Idąc tym tropem powinniśmy zacząć banować każdego zwolennika konfederacji xD


@Al-3_x: Nikt ci nie broni ich zgłaszać i próbować banować ¯\(ツ)_/¯ aczkolwiek ja mówiłem o nieco innym mechanizmie niż same bany.

więszkość w sensie jeden spamer czyli ty xD?


@Al-3_x: Od momentu założenia tutaj konta, 3 miesiące temu dostałem, nie wiem z 30? prywatnych wiadomości od ludzi, którzy też mieli już dość ordynarnej, komunistycznej propagandy. Sporo poparcia zarówno od
amantadeusz - > Idąc tym tropem powinniśmy zacząć banować każdego zwolennika konfeder...

źródło: comment_1625586310F92GyXlXnDgK9G17FExrvQ.jpg

Pobierz
@amantadeusz:

d momentu założenia tutaj konta, 3 miesiące temu dostałem, nie wiem z 30?

Załóżmy, że to prawda. Czym jest to 30 osób wobec 300 jakie na tagu antykapitalizm siedzą. Jak na razie antydemokratyczne i totalitarne zapędy mają głównie kuce twojego pokroju, którzy popierają konfe. I tych jest na wykopie dużo więcej, niż fanów ZSRR. Bo nawet sam tag antykapitalizm skupia ludzi o różnych poglądach, jak nacjonaliści albo anarchiści. Masz po
dla ludzi twojego pokroju nawet takie bzdury

@amantadeusz: Zapiekło nieroba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Opowiastkami o należeniu do niższej klasy średniej możesz sobie imponować innym dzieciakom z przegrywu. Nie ma znaczenia czy już studia skończyłeś czy nie, skoro całymi dniami żalisz się na wykopie, albo próbujesz się dowartościować projekcjami swoich kompleksów na antykapitalizm xD ale próbuj dalej, ciekawa jestem co twój umysł wyprodukuje żeby zdławić dysonans
Czym jest to 30 osób wobec 300 jakie na tagu antykapitalizm siedzą.


@Al-3_x: I naprawdę myślisz, że te 300 osób to antykapitaliści, a nie ludzie siedzący tu dla beki? Przecież najwytrwalszych komuszych spamerów jest raptem kilku. Drugie tyle bezmyślnie ich plusuje.

Nie mówiąc już o tym, że nawet w skali wykopu 300 osób to jest zupełnie nic. Tagi które sam zakładałem 3-8 lat temu mają dziś po 1.3-2k obserwujących.

kuce twojego
@amantadeusz:

: I naprawdę myślisz, że te 300 osób to antykapitaliści, a nie ludzie siedzący tu dla beki?

Nie wiem ilu z nich to faktyczni antykapitaliści, ale zdecydowanie jest ich więcej, niż te 30 osób, które do ciebie pisało. To jeszcze bardziej żałosna liczba w stosunku do liczby użytkowników wykopu.

Przecież najwytrwalszych komuszych spamerów jest raptem kilku. Drugie tyle bezmyślnie ich plusuje.

Zwykle jest tak, że obserwujących jest mniej, niż aktywnych