Wpis z mikrobloga

Nieco bardziej rozgarnięty debil będzie walczył z pisowskimi debilami o władzę nad krajem z dykty i gówna, a wykopki o pamięci złotej rybki nielubiący głoszenia niemodnych opinii od kilku dni wyzywają wszystkich, którzy nie onanizują się do rudego od pisowskich trolli XDD
Tego mi właśnie brakowało po zakończeniu strajku kobiet. Aha, w ogóle jak tam dostęp do aborcji?
Zmalał urus? XDD

#4konserwy #bekazpisu #bekazlewactwa #polityka
s.....j - Nieco bardziej rozgarnięty debil będzie walczył z pisowskimi debilami o wła...

źródło: comment_1625561739QIJ2MQQVPGRR8Qj42Hca78.jpg

Pobierz
  • 7
Nieco bardziej rozgarnięty debil będzie walczył z pisowskimi debilami o władzę nad krajem z dykty i gówna, a wykopki o pamięci złotej rybki


@sebsossj: Nie wiem jakim #!$%@? nieudacznikiem czy innym kibolem trzeba być żeby wspominać źle rządy PO. Mi się żyło bardzo komfortowo. Premier potrafił wychodzic do protestujących i z nimi merytorycznie rozmawiać czy to ACTA czy Kibolstwo. Źle PO wspomina tylko patologia, więc albo jesteś z patologi albo PiS
@sebsossj: Dlaczego ci się Tusk nie podoba prawaku-pisowcu?! Przecież tak ładnie odpowiedział dziennikarzowi TVP, zaorał go! Nowa jakość w polityce!

Jeszcze wszyscy zobaczymy jak Donald obniży podatki, wprowadzi związki partnerskie i zlikwiduje TVP. Zrobi to ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@amperrowwer:
Republikę kolesi też obali !!!! Wreszcie!!!! I czwarta RP wreszcie nastanie!!!!