Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki chciałem coś zrzucić bo sadełko już za duże. Mam ochotę zacząć biegać ale przy wadze początkowej 108kg i wzroście 175 to bez szans bo kolana zaraz do NFZ będą wołać.

Oczywiście człowiek jak patrzy na diety to wszystkie że max 1900 kalorii itp.

Zastanawiam się nad #keto. Podpowie ktoś jak zacząć?

Problemem dla mnie na pewno nietolerancja laktozy oraz to że nie jestem w stanie zjeść takich warzyw jak choćby szpinak czy jarmoz ;/

#odchudzanie #zagrubo2021 #hejgrubasie
  • 48
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jabco: jak to mówią, marketing. Wszyscy chwalą keto za to że nie są na pernamentnym głodzie, że są dość szybkie efekty itp. Sam już nie wiem dlatego tu pisze
@gruby_mbl: z tymi kolanami do wymiany po jednym biegu też bym nie przesadzała - urosło to do rangi jakiegoś niewyobrazalnej legendy że jak przebiegniesz 1km w butach za mniej niż 1000 zł to kolana do wyrzucenia ("coraz więcej amatorów pcha się do zabawy")( ͡° ͜ʖ ͡°) zacznij od marszobiegów, nie forsuje się, a za -10kg zacznij truchtac. Sport to ma być również przyjemność, więc wszystko z rozsądkiem.
@gruby_mbl:

1. Całkowite #!$%@? cukru i słodkich owoców (banan, daktyle, nektarynki, winogrona itp.)
2. #!$%@? dań, które mają syrop glukozowo fruktozowy lub cukier
3. Marsze od 6 do 15 km co drugi dzień
4. Potem coraz szybsze marsze jak się rozruszasz
5. Potem marsze pomiksowane z podbiegami
6. Fizjoterapia, żeby sprawdzić ruchomość bioder, kolan jeśli będą bolały i stan kręgosłupa i potem robić co jakiś czas terapię manualną
7. Jak nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gruby_mbl: warto się zastanowić czy jesteś aż tak zdesperowany, żeby odciąć tak duża i dobra część żywności dla może szybszego lekko efektu(o ile wgl) i przy tym cierpieć z powodu braku wegli i pogorszenia jakości życia czyt. Nie jesz makaronu, ziemniaków, pizzy, pieczywa i innych dobrych rzeczy + konieczność przygotowywania magicznych keto bułeczek, które pewnie jesz codziennie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kowixx: liczyłem że ktoś kto zaczynał pod podobnej wartości jak ja i poszedł w keto się tu odezwie ;) kiedyś byłem na zwykłej diecie i jedyne co z niej pamiętam ta ciągły głód