Wpis z mikrobloga

po trzecie Janusze na świecie od paru dekad pierwsze oszczędności jakich szukają, to zmniejszanie etatów albo cięcie pensji.


@jimlahey: No i co w tym złego? Przecież koszty pracy to często największa składowa całości kosztów, więc tu szukanie oszczędności daje największy efekt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartton: ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pale sobie blanta w niderlandach, truskawki zebrane, najedzony konserwa w puszcze. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie o tym jak zachód zazdrości Polsce, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam truskawki zebrane wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam pieniądze na załatanie dziury budżetowej i bezpieczenstwo i na socjal starczy.
  • Odpowiedz
No nie wierzę. Każdy w komentarzach jak i op jak i zdjęcie które dał to jedno wielkie pierdzielenie o niczym. Serio na tym portalu nie idzie poważnie porozmawiać na temat podatków, budżetu państwa, skali procentowej, socjalu i innych bez takich głupstw i fikolkow?
Nawet mi was nie żal że dla was ktoś otrzymuje socjal, a was dupa boli
  • Odpowiedz
śmiesznie to wygląda, kiedy autor tego komentarza ma na swoim profilowym nazwisko człowieka, który mówił, że 500+ to doskonały pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz