Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: przecież wybiera się jedną osobę, dlatego to ważne by wybrać najlepszą. Jak ma do wyboru przystojnego lekarza i brzydkiego lekarza to wybierze pierwszego. Jak ma przystojnego bogatego lekarza i przystojnego lekarza bez granic który mieszka w indiach też może wybrać pierwszego.

Normalni ludzie nie idą do łóżka z kimś z litości xd zrzygalbym się jakbym miał to zrobić z nieatrakcyjną kobietą a co dopiero spędzić z nią życie i zawsze
Normalni ludzie nie idą do łóżka z kimś z litości xd zrzygalbym się jakbym miał to zrobić z nieatrakcyjną kobietą a co dopiero spędzić z nią życie i zawsze już oglądać ten świński ryjek, przedstawić go rodzinie i słyszeć śmiech za plecami gdy mijam znajomych


@Pierorzek: fajnie że masz takie możliwości cieszę się.

Jesteś desperatem ale jak kiedyś spuścisz z kija to zrozumiesz, że biologi się nie przeskoczy i posiadanie cipy/#!$%@?
@przegro_pisarz:
przykre, ale może i niektóre kobity myślą już o potomstwie w bardziej 'kalkulacyjny' sposob
Dzisiaj slyszalam na yt jak samotna matka powiedziała synowi że zrobiła dla niego najlepsze co mogła, czyli wybrała mu odpowiedniego tatę (wysoki, umięśniony, zdrowy) i syn jest teraz chadem

wszyscy bylibysmy szczesliwsi gdyby nasi rodzice nie robili potomstwa z przecietnymi genami, i nie chodzi akurat tylko o ich wygląd, ale i historię wyglądów w rodzinie, historię
czyli wolisz walić kogoś pusto za pieniadze?XD ale tu siedza raki


@nini99: mam taki charakter że nie mam wyboru, raz tylko pijana dziewczynę zaliczyłem.

pisz dalej do milfow z fake konta, do ilu z nich waliłes berło?


Screeny nie moje,obecnie nie wale konia
@Missudi: kobiety myślą o potomstwie z wyboru czy dlatego że zostały wychowane w patriarchacie? Eugenika jest spoko według mnie. Ciekawi mnie to co piszesz bo ja często czytam że każdy jest piękny,o tolerancji i akceptacji,ale jednak kobiety dobrze robią że wybierają tych atrakcjnych do rozmnażania. Jeszcze nie spotkałem kobiety która by miała chęć na rozmnażanie,ale ogólnie słyszałem że dla kobiet jest najważniejszy charakter nie wygląd np wystarczy wyjąć na spacer zobaczyć
@przegro_pisarz: teraz to juz raczej z wyboru
No te hasła o 'kazdy piekny' tez mi czesto migają, ale równie często publiczne wypowiedzi internautek/youtuberek są jednak za wyglądem. Z tym, że brzydcy mają pary - wszystko się w tym świecie zdarza. Ale to przypomina szóstkę w lotka.
@przegro_pisarz: ale co ty chcesz tym udowodnić ;-) kobiety zawsze bardziej dbały o wygląd zewnętrzny i dla kobiety partner tak samo jest dekoracją jak np szpilki. on po pierwsze musi się jej podobać, po drugie ma imponować jej koleżankom. a że nie jest idealny? no takie życie, szpilki też nie są wygodne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czyli też wybierasz najładniejszą divę a nie pierwszą z brzegu hipokryto.


@Pierorzek: na divach jeszcze nie byłem,ale muszę się wybrać i na divach mam za kasę jakiś wybór a w rzeczywistości nie mam dostępu do kobiet

@Missudi: pierwszy raz się spotkam z opinią że kobieta ma jakiś wybór.to nie jest jak 6 w lotka. Dużo kobiet pisze że charakter jest najważniejszy i wystarczy wyjść zobaczyć jak działa świat a nie
@filozof900: kobiety dbają o wygląd bo zostały wychowane w patriarchacie,że kobieta musi być idealna wszystko umieć zrobić,pięknie wyglądać. Czemu koleżankom? Powinniśmy być tolerancyjni i jeśli się kochają a nikomu nie dzieje się krzywda to #!$%@? z nimi
@przegro_pisarz: ja znam loche 160cm co jedyne co mogłaby urodzić to syna przegrywa, ale i tak na 1000 facetów na tinderze tylko 5 dała lajka co potem nie spodobali sie jej więc żadnego nie wybrała XDD drugi przypadek, locha siedzi od 1.5 roku na tinderze i "nie może znaleźć faceta". Po spytaniu ilu miała chętnych odpowiedziała że kilkaset ale żaden sie nie podobał XD więc te 80% to są hiper niskie