Wpis z mikrobloga

Czy da się według was w jeden rok nauczyć się na maturę rozszerzoną z chemii i biologii od zera (jestem kilka lat po mat-fiz-infie więc miałem tylko podstawy i to dawno (chociaż oceny szóstkowe przynajmniej z tych 2 przedmiotów)), czy raczej powinienem sobie odpuścić marzenia?

#matura #chemia #biologia
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kerdian: w trzeciej liceum (profil lingwistyczny) zamarzyła mi się weta. Zaczynałam od zera, chemię to nawet jeszcze niżej. Od września do maja korki z obu przedmiotów, w #!$%@? zadań, sporo pracy. I cyk, 70-75% z obu rozszerzeń. Da się, tylko trzeba #!$%@?ć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kerdian: odpal sobie "Chwila dla debila" na youtubie i jazda ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja przed odkryciem tego kanału też niezbyt za fizyką przepadałem a w 3 miesiące nauczylem sie na 70%