Wpis z mikrobloga

@ptakdodo: Mnie zastanawia co ją (i jej tęczowych przyjaciół z chin) tak ciągnie do tych chin xD W internecie klękają dla flojdów, gadają o demokracji i wolności słowa a żyją w kraju, który jest tego zaprzeczeniem xD To jacyś agenci na szkoleniu przez rząd chiński, którzy później polecą na zachód i będą wspólnie z antifą rozwalać kraj od wewnątrz?
Chyba, że to miłość do komunizmu i niektórych wspólnych wartości ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: Dynda mi i powiewa, po co, na co i w jakim celu on, on , oni siedzą w Chinach, nie jestem fanem, nie lubię tatuaży, ani tuneli w uszach, po prostu czasami dziewucha trafia ze skojarzeniami i to wszystko
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: ona jest traktowana trochę podejrzliwe przez władze, bo jak sama się już żaliła była kilka razy ogolona przez policję i kilka razy wydalona z kraju, ale... wróciła jak... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emerlot: No właśnie robi dużo podejrzanych ruchów, imho stąpa po cienkiej lini. Oglądałem ostatnio o tym amerykańcu co został wywalony z chin i mówił, że miał problem za to, że przeprowadził "wywiad" z chińczykiem a nie miał kwitu dziennikarskiego i niedziennikarz nie może przeprowadzać wywiadu z mieszkańcami ale to już brzmi jak fejk i zalatuje koreą xD Nie zmienia to faktu, że rząd ma na muszce ytberów a jakby ktoś
  • Odpowiedz