Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 141
415 319 + 307 = 415 626

Mijam traktorzystę po polnej drodze, a ten krzyczy, że nie ma tam drogi. Odpowiadam, że nieważne. Zaliczyłem kwadrat, zawracam,a ten do mnie

- na #!$%@? tam jedzie jak mówię, że nie ma drogi

- zwiedzam sobie,

- #!$%@? już nie ma co robić

i tak to właśnie jest na tych kwadratach...

Trasa z Włocławka do Wawy. Śmieszne to mazowieckie. Np koło Płocka 70km trasy i góra 30% asfaltem. Zjedziesz z DK czy DW i zaraz piach. Na Podhalu potrafią pod ostatni dom na 20% podjeździe zrobić asfalt, a tu się jedzie przez kilka wsi z domami i zero asfaltu. Ogólnie chyba najwięcej piachu i szutrów do tej pory. Przynajmniej płasko, więc nie trzeba na zjazdach hamować.

Wzdłuż Wisły miliony (chyba) zlotooków. Niby nie gryzą, ale jak wlecą za koszulkę i nie mogą się wydostać, to jednak coś tam człowieka kłuło.

Strava

Total tiles: 45 224
Max cluster: 10 971
Max square: 64x64

#rowerowyrownik #kwadraty #300km #metaxynarowerze #rower
Pobierz metaxy - 415 319 + 307 = 415 626

Mijam traktorzystę po polnej drodze, a ten krzycz...
źródło: comment_1625490619DPbwmVSmZpkE6xv2pptp2A.jpg
  • 16
Jak znajdujesz tyle czasu na rower?


@yggdrasil: to nie jest aż tak dużo jakby mogło się wydawać. Niecałe 3h dziennie średnio w tym roku. > Do tego jeszcze slad na stravie wyglada jak by pijany zajac go rysowal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@krzyzakp: nie powiem, dzień wcześniej było pite.

Zawsze jak mijam granice województwa to zaczynają się szutry i piach między wiochami.


@czteroch: Heh, to
Dla mnie 3h dziennie to dużo, trzeba jeszcze chodzić do pracy, robić na prywaciarza.


@yggdrasil: dla mnie też, na szczęście mogę pracować w różnych godzinach i nadrabiać jak nie ma pogody.

bo mazowsze to najbiedniejsze województwo


@dahlem: nie wiem czy naj, ale na pewno bogato nie jest.

masz gdzieś listę sprzętu rowerowego którego używasz? Łącznie z rowerem


@Wirtuoz: nie, ale wolną chwilą mogę Ci wrzucić.
Np koło Płocka 70km trasy i góra 30% asfaltem


@metaxy: kiedyś do jechałem przez Płock, nagle asfalt w piach się zamienia i pytam jakiegoś przypadkowego chłopa co wisiał na płocie akurat i patrzył co w piachu szosą robię:
"czemu asfaltu nie ma? dalej jest normalna droga gdzieś?"
"Paaanie! ta droga normalna była do 97 roku, do powodzi, jak wymyło drogę to od 97 tylko cały czas obiecujo ze zrobio"

Obajtek musi
@metaxy: widzisz! Mówiłem Ci na #!$%@? tak jeździsz, odpal o 19;30 TVP1, otwórz piwko i delektuj się jak opozycja przegrywa. A temu jeździć się zachciało i mieć hobby.

Nie poddawaj się! Jeździł póki Ci te nogi pozwolą, potem zrobisz sobie jakieś inne z tytanu albo srebra