Wpis z mikrobloga

Bardzo dziekuje za wszystkie miłe komentarze i gratulacje () Na te negatywne nie chce mi się już dzisiaj odpisywać, mam tak dobry nastrój, szkoda psuć.
Bardzo się cieszę, ze dla wielu z was zawod pielęgniarki mimo wszystko kojarzy się dobrze! Jeszcze raz dziekuje i mam nadzieje „nie do zobaczenia” na oddziale szpitalnym ()
@Deska_o0: jak komuś brak argumentów to zaczyna obrażać. Poświęciłem za dużo czasu na ciebie mały człowieczku. Lecisz na czarną listę jak i inne piguły i pigularze którzy myślę ze są kimś więcej niż sanitariuszem co umie założyć wkłucie i podać to co mu zlecę. Za dużo się uczyłem i poświęciłem żeby kłócić się ze średnim personelem
jak komuś brak argumentów to zaczyna obrażać


@Wampist: W którym miejscu coś takiego miało miejsce? ja się przecież tylko odnosiłem do treści twoich wpisów xD

Za dużo się uczyłem i poświęciłem żeby kłócić się ze średnim personelem


@Wampist: nie odpływaj w urojenia, średnim personelem możesz dla mnie być ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wampist: Słuchaj, ale to Ty tutaj piszesz xD Nie prosiłam Cię o jakieś komentarze, wiec zrobisz mi przysługę wrzucając mnie na czarna. Gratuluje szacunku do innych ludzi i wybujałego ego, jakoś trzeba leczyć kompleksy. Mam nadzieje, ze ten wjazd na mnie chociaz poprawił Ci samopoczucie ;)
@Natalia-_-: Szacunek, obyś wytrwala w jak najlepszym zdrowiu psychicznym i fizycznym w tym zawodzie. Ile razy nie byłem w szpitalu (czy to poród czy z dzieckiem) to pielęgniarki były tą dobra, ludzką twarzą szpitala i "systemu" i zawsze miałem to szczęście, że trafiałem naprawdę na super dziewczyny - uśmiechnięte i życzliwe mimo nawału pracy i pacjentów.