Wpis z mikrobloga

@pwone: Jeszcze nic nie zarabiam spokojnie xD
@elperson: planuje zostać w Polsce @nosacz_ninja: to podziel się wskazówkami ;)
@absoladoo: nie wiem, co we mnie wstąpiło ze wybrałam te studia xD@mlody_sutener: wybacz stary, nie chce mi się odpowiadać już nawet na ta prowokacje, nie masz pojęcia na czym polega praca pielęgniarki, trzymaj się tam w tej piwnicy ;) zalecam najpierw wyjść do ludzi zapoznać się a potem pisać takie
@Natalia-_- a Ty jaka sciezke chcesz wybrac? nikomu do kieszeni nie chce zagladac ale wydaje mi sie, ze pielegniarki calkiem niezle pieniadze zarabiaja w pl, choc mowie to z punktu widzenia warszawy i okolic. U mnie w szpitalu nie chca wchodzic w spor z dyrekcja :p
@czarnapietruszka: Planuje od września rozpocząć prace w szpitalu i kontynuować naukę na magisterce dziennej, mam nadzieje, ze się odnajdę :) @mbasasello: to prawda, zawsze warto wybierać tak, żeby był popyt. Obecnie aż tak bardzo o tym nie myśle, nie wiem co mnie tak najbardziej i teresuje, są w Warszawie takie braki ze powinnam znaleźć bez problemu prace, w samym szpitalu na banacha do obsadzenia jest 60 wakatów :) @samjesteszajety:
@Natalia-_-: Braki są wszędzie i dramatyczne. Tak jak pisałaś - nie ma wymiany pokoleń. Nie pisałem tego pod kątem, że ciężko Ci będzie znaleźć pracę bo w naszej szeroko rozumianej branży można zawsze śmiało stwierdzać "byłem kiedyś bezrobotny, to był najgorszy kwadrans w moim życiu". Chodzi o to, żeby nie utknąć w gównorobocie, której nikt nie chce, tylko mieć po pierwsze jakąś odskocznię, a po drugie docelowo opcję pracy w normalnych