Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że niektórzy użytkownicy od długiego czasu ciężko pracują nad tym, aby zrobić damage control, piszę z całą odpowiedzialnością Nie, wykop za 4 lata nie będzie za pisem. A wiecie dlaczego? Bo w 2015 roku to nie wykop był za pisem - przestańcie rozmywać odpowiedzialność - to KUCERIA była za PiSem XD Przypominam, że to korwiniści przekonywali, że Kaczyński jest ukrytą opcją wolnorynkową, oraz zachwycali się umiejętnościami oratorskimi Dudy, niczym mój dziadek. Nieliczna wtedy grupa neuropków na wykopie od początku przekonywała, że mimo wszystko Platforma jest bezpieczniejszą opcją, ale zostali #!$%@? wypowiedziami typu lewaku, nie strasz PiSem! i bezmyślnie powtarzali tępą narracje pisu o szogunie i Bronku stojącym na krześle, a teraz udajecie freethinkerów będących ponad tym wszystkim i patrzących na ten plebs POPiSowy.

Reasumując, to WY pomogliście wygrać Dudzie i nabraliście się na PiS, dzisiejsza neuropa ciesząca się z powrotu ciężkiego gracza do polskiej polityki, NIGDY nie była za PiSem i nie będzie, jeśli ktoś jest na tyle naiwny aby znów nabrać się na pis to jesteście to tylko wy.

Edit. Poza tym, najlepszy jest ten alarm podniesiony u Konfederatów, bo przecież żaden tego nie przyzna, ale 100x bardziej wolą PiS u władzy, niż PO, bo ci pierwsi są przynajmniej dewotami i prymitywnymi konserwami - podobnie jak konfiarze.

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #polityka
kezioezio - W związku z tym, że niektórzy użytkownicy od długiego czasu ciężko pracuj...

źródło: comment_1625468102ObamMF7xavEJarjzOwRV22.jpg

Pobierz
  • 16
@kezioezio pamiętam wybory Komorowski vs Duda, to wypok jak jeden mąż stał za Andrzejem bo "haha memiczny prezydent, maliniak" jednocześnie kładąc psy na Komorowskim który właściwie z własnej winy ośmieszając się 3 razy w tygodniu doprowadził do zjazdu w sondażach. No ale w tamtym czasie mając dwie miernoty do wyboru było jasne że ludzie zagłosują na tego co się lepiej sprzeda.
@kezioezio: kezio jak zwykle w punkt, zawarłeś kolego esencję myślenia kucerii. Oni generalnie mają w dupie to czy podatki będą takie czy srakie, liczy się to, żeby forsować skrajnie prawicowy / konserwatywny światopogląd, żeby zachować status quo, w którym mogą się bezkarnie naśmiewać z mniejszości i będą do usranej głosować na opcje, które im to oferują. Niskie podatki to tylko miły dodatek, ale tylko dodatek.

Podsumowując: jeżeli dana opcja będzie umacniała
@kezioezio: zgadza się, w 2015 głosowałem na korwina w 1wszej, na dudę w drugiej i do teraz pluję sobie w ryj i ciężko w lustro spojrzeć

uważałem wtedy, że pis peło jedno zło, ale pis może trochę lepszy, dodatkowo kampania komorowskiego i jego ustawki w 20m2 u jakóbiaka mnie zdenerwowały (ale to akurat serio było mega słabe xd)

obecnie głosuję na KO (nowoczesną, którą tak hejtowałem w 2015) i nie wiem
@kezioezio: Zgadzam się.

Chociaż zależy trochę od tego, która grupa wiekowa będzie miała przewagę na wypoku za te ileś tam lat. W dużym stopniu za poparciem dla PiS stali młodzi, którzy zwyczajnie nie pamiętali pierwszych rządów PiS. Jak ktoś wchodził w dorosłość podczas 8 lat rządów PO, to nie znał innego rządu i tamten się mu wydawał strasznie zły. Ci, którzy pamiętali tzw. III RP doskonale wiedzieli, czego się po Kaczyńskim
@kezioezio:

to KUCERIA była za PiSem XD Przypominam, że to korwiniści przekonywali, że Kaczyński jest ukrytą opcją wolnorynkową, oraz zachwycali się umiejętnościami oratorskimi Dudy,


Oj tak byczq +1 do tej pory pamiętam pierwsze miesiące rządów PiS, jak kuce się zachwycały nowym rządem. Kilka tysięcy wykopów na głównej, że ministrem finansów został Szalamacha czy jakoś tak i jak on będzie obniżał podatki bo to wolnorynkowiec xD A Duda yo już w ogóle
@koniecswiatajestbliski: Ja jestem tak stary, że pamiętam jeszcze czasy przed mikroblogiem, np. 2007 r. i akcję "Schowaj babci dowód" zapoczątkowaną na Wykopie. Niestety później nastała epoka korwinizmu i spuszczanie się nad filmikami, na których wódz Ozjasz masakruje lewaków. Cały wykop zaspamowany Maksem Kolonką, Cejrowskim, Wiplerem i nerwowe zaciskanie kciuków, żeby partia Korwina przekroczyła próg wyborczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przed wyborami w 2015 r. to już w
to KUCERIA była za PiSem XD


@kezioezio: może i była, nie wiem bo #!$%@? mnie obchodzili wtedy i teraz korwiniści i konfederaci, ale reszta społeczeństwa też była NIE ZA PISEM, tylko PRZECIW PO. Drobna różnica. Nie zakrzywiaj rzeczywistości. Duda wygrał dzięki temu, że plankton + Kukiz w drugiej turze dali swoje poparcie PRZECIW PO

@kezioezio: konfiarze to młodzieżówka pis xD serio nie spotkałem się nigdy z inteligentnym świadomym dojrzałym człowiekiem głosującym na konfe. To same gówniarze i debile i są w równiutkim stopniu odpowiedzialni za rządy pisu co te tępe stare baby i janusze xD yebać konfopis
Oj tak byczq +1 do tej pory pamiętam pierwsze miesiące rządów PiS, jak kuce się zachwycały nowym rządem. Kilka tysięcy wykopów na głównej, że ministrem finansów został Szalamacha czy jakoś tak i jak on będzie obniżał podatki bo to wolnorynkowiec xD A Duda yo już w ogóle mąż stanu, milion razy lepszy od Bula hehe i paczcie wygląda jak Kevin Spejsi z Domku z Kart!


@koniecswiatajestbliski: zapomniałeś jeszcze o jednym xDDDDD
mentari - > Oj tak byczq +1 do tej pory pamiętam pierwsze miesiące rządów PiS, jak ku...

źródło: comment_1625513869q7a6OZI4BQsqgjOxDQjXX7.jpg

Pobierz