Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja przydarzyła mi się na drodze i przydarza... dość regularnie

Pytanie do #motomirko / #motocykle (a może raczej #bojowka125cc / #motocykle125 ) - czy wy jesteście normalni?

Po co próbujecie doganiać mocniejsze samochody? Brzęczy tylko taki pierdzik 250cc lub mniejszy wkręcony na 9k obrotów nad uchem między domami. Próbuje się wcisnąć, siedzi na zderzaku, a poza terenem zabudowanym zostaje z tyłu. Nie mówię już o tym jak często widuje "profesjonalne" stroje takich gagatków, albo o tym że ich wrogiem najgorszym - są zakręty

#samochody #motoryzacja #bmw #kiciochpyta


Tag do obserwowania - #szybkoalebezpiecznie ( )

99/365
  • 105
@Atreyu: ja ci grzecznie a ty w sobie tyle jadu;)
Stawiam, ze jak ci jakis pezot 206 pod dupe podjedzie to sie tak nie pienisz i nie cisniesz ile fabryka dala wiec troche nie rozumiem tego filmu...
@Atreyu:
Kompletnie nie rozumiem, o #!$%@? ci chodzi.
Serio. Typ jedzie normalnie za Tobą, raz ty zwalniasz, raz on jedzie szybciej.
#!$%@? wie, może musiał przyhamować na chwilę, a później wrócił do normalnej prędkości, ba może nawet złamał przepisy i przydusił mocniej.
Chciałbym zrozumieć, co tam jest nie tak i o co się pieklisz, ale autentycznie nie potrafię.
Stawiam, ze jak ci jakis pezot 206 pod dupe podjedzie to sie tak nie pienisz i nie cisniesz ile fabryka dala wiec troche nie rozumiem tego filmu...


@callmemiro: kierowcy aut raczej znają swoje możliwości, nie próbują wyprzedzać czegoś co ma 4x więcej koni

Znaczy mówię oczywiście o #uk, bo w Polsce to wiem że to nagminne i siedzenie na dupie jest sportem narodowym xD
@Spejsonik: mi się też nie chciało, ale skoro trafiłem w gorące to jest mocne postanowienie wrzucania regularnych materiałów xD

Na szczęście w Viofo A129 nie muszę wyjmować karty, mogę sobie zgrywać po WiFi ( )