Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja przydarzyła mi się na drodze i przydarza... dość regularnie

Pytanie do #motomirko / #motocykle (a może raczej #bojowka125cc / #motocykle125 ) - czy wy jesteście normalni?

Po co próbujecie doganiać mocniejsze samochody? Brzęczy tylko taki pierdzik 250cc lub mniejszy wkręcony na 9k obrotów nad uchem między domami. Próbuje się wcisnąć, siedzi na zderzaku, a poza terenem zabudowanym zostaje z tyłu. Nie mówię już o tym jak często widuje "profesjonalne" stroje takich gagatków, albo o tym że ich wrogiem najgorszym - są zakręty

#samochody #motoryzacja #bmw #kiciochpyta


Tag do obserwowania - #szybkoalebezpiecznie ( )

99/365
Atreyu - Taka sytuacja przydarzyła mi się na drodze i przydarza... dość regularnie

...
  • 105
  • Odpowiedz
to widocznie tak czuje się bezpieczniej

Ma do tego prawo


@r333m4k444: nie no spoko, szkoda że chwilę później wyprzedza vana na linii ciągłej i gna tak że dogania mnie jadącego z maksymalną przepisową prędkością - a czy ma do tego prawo, to już możemy podyskutować ( )

Komentarz usunięty przez moderatora


I tu chyba też brakowało kultury wypowiedzi

Jak zachowujecie się na drodze tak jak w
Atreyu - > to widocznie tak czuje się bezpieczniej

 Ma do tego prawo

@r333m4k444...

źródło: comment_1625452291DVWL1MJZXo48ww3iTw0vY6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Atreyu: Opie lecz się. Masz te same kompleksy, co goście którzy na autostradzie dojeżdżają ci do bagażnika i mrugają światłami. Ty masz "jak on śmie za mną jechać", a oni mają "jak on śmie przede mną jechać". Ty na prawdę myślisz, że ten koleś na motorze w ogóle o tobie myślał w jakiejś innej kategorii niż inny uczestnik ruchu drogowego? Ty sobie wkręcasz, że on się chce ścigać, a on sobie
  • Odpowiedz