Wpis z mikrobloga

#rower #szosa

Ja twierdzę że @reddin robi czarny PR rowerzystom. Tak, tutaj na wykopie. On Twierdzi że ma wykopków w dupie i będzie jeździł rowerem dalej.

A wy jak sądzicie?

Czy @reddin robi czarny PR rowerzystom?

  • Tak 72.8% (75)
  • Nie 27.2% (28)

Oddanych głosów: 103

  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aarahon: To że samochodziarze go nie lubią to mnie nie dziwi, to po pierwsze. Po drugie czarny pr to on może robić sam sobie, a nie środowisku rowerowemu. Idąc twoim tokiem myślenia to każdy prowadzący samochód to najgorsze ścierwo bo za nic maja ograniczenia prędkości, przejścia dla pieszych i ludzi zabijajo. Zesraliście się wszyscy, że nie przestrzega przepisów i wmawiacie sami sobie, że nawet jak nie ma tam ddru to
  • Odpowiedz
To że samochodziarze go nie lubią to mnie nie dziwi, to po pierwsze.


@guru8: ja nie klasyfikuję ludzi. Bo jak nazwać tego co samochodem wiezie dwie szosy na dachu? W sensie dwa rowery szosowe dla czepialskich.

Po drugie czarny pr to on może robić sam sobie, a nie środowisku
  • Odpowiedz
@aarahon: Jak dla mnie jedyny czarny pr w tamtym wpisie dostali kierowcy, którzy nie umieją poprawnie ominąć roweru na ulicy. Przy okazji ujawniło się kilku dzbanow którzy uważają że rowerem powinno jeździć się po chodniku.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie jedyny czarny pr w tamtym wpisie dostali kierowcy


@SpinOff: W którym wpisie? Ja robię ankietę na temat jego całej twórczości a nie wybranych sytuacji.

Na przykład uważa że jeśli auto wyprzedza z prędkością 32 kmph rowerzystę jadącego 27 kmph to bezpieczna odległość jest ustanowiona przepisami i wynosi 1 m. A jeśli rower jedzie 32 kmph i wyprzedza auto jadące 27 kmph to bezpieczna odległość to 30 cm i wszystko jest w
  • Odpowiedz
@reddin: dopóki nie udowodnisz że wykop jest portalem "petrojanuszerskim" czyli pierwsze Twoje kłamstwo w tym wpisie będę kasował wszystko co napiszesz nie na temat za to jak dalekie od kultury są Twoje komentarze.
  • Odpowiedz
@aarahon: Nie jest on żadnym przedstawicielem rowerzystów i nie wypowiada się w ich imieniu, więc nie rozumiem dlaczego miałby im robić czarny pr. Przecież wiadomo że nie można generalizować i jeśli np. jakiś kierowca ma gdzieś przepisy to nie znaczy że wszyscy tak robią.
Co do tego że wykop jest petrojanuszerskim portalem, to wydaje mi się że problem leży gdzie indziej. Mamy tu raczej standardowy przekrój społeczeństwa, czyli w większości
  • Odpowiedz
i nie wypowiada się w ich imieniu,


@SpinOff: niestety tutaj nie masz racji. Wypowiada się i to właśnie wtedy kiedy zostaje zaatakowany faktami i logiką.

Przecież wiadomo że nie można generalizować i jeśli np. jakiś kierowca ma gdzieś przepisy to nie znaczy że wszyscy tak
  • Odpowiedz
@aarahon: Rzuca się w oczy bo wkłada kij w mrowisko. Słusznie z resztą. A co do opowiadania głupot, to na tyle ile widziałem jego treści, to zwykle miał rację czego nie mogli przetrawić inni.
  • Odpowiedz