Wpis z mikrobloga

#rower #szosa

Ja twierdzę że @reddin robi czarny PR rowerzystom. Tak, tutaj na wykopie. On Twierdzi że ma wykopków w dupie i będzie jeździł rowerem dalej.

A wy jak sądzicie?

Czy @reddin robi czarny PR rowerzystom?

  • Tak 72.8% (75)
  • Nie 27.2% (28)

Oddanych głosów: 103

  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aa-1:

Przecież ten koleś to typowy wychodek-rowerzysta po trzydziestce. Od razu dałem tego błazna na czarno

Typowy spandexowy tłuczek, który psuje opinię każdemu rowerzyście, myty przez samochodowe spryskiwacze reflektorów, gdy jedzie ulicą obok ścieżki...


Napisali to @tellet: @przeczki: czyli mamy dwóch którzy widzą właśnie tak takich rowerzystów. Ja nie chcę tego na wykopie by rowerzyści byli tak traktowani. Bo rower to fajny środek lokomocji
  • Odpowiedz
Wyszukujesz petro januszy i wstawiasz ich jako autorytety, brawo jasiu.


@reddin: Najpierw daj dowód na pierwszą Twoją tezę że wykop jest portalem "petrojanuszerskim" albo przestań kłamać.
  • Odpowiedz
Najpierw daj dowód na pierwszą Twoją tezę że wykop jest portalem "petrojanuszerskim" albo przestań kłamać


@reddin: będę kasował Twoje wpisy jeśli nie są odpowiedzią na pierwsze pytanie. Cóż, trzeba prowadzić merytoryczną dyskusję. Tak, wprowadzam cenzurę dla Troli.
  • Odpowiedz
Nawet jak ankieta wyjdzie 100% po twojemu, to będę robił co mi się podoba.


@reddin: Trudno, to rób to. Jak będziesz lepszy ode mnie to z godnością przełknę gorycz porażki. Ale zawsze będę się pytał Ciebie czemu robisz czarny PR rowerzystom. Czemu robisz czarny PR rowerzystom?
  • Odpowiedz
@aarahon: ale dzisiaj poszło zwarcie, już chyba czwarty wpis o reddinie dzisiaj widzę. I to wszystko dlatego, że kolorowy chodnik to dla niektórych wystarczająca przesłanka do uznania czegoś za DDR XD
  • Odpowiedz
@reddin: robisz. I zauważ że wołam tylko tych z tagów #rower i #szosa a więc raczej Twoją stronę.

I to wszystko dlatego, że kolorowy chodnik to dla niektórych wystarczająca przesłanka do uznania czegoś za DDR XD


@Nie_znany: Nie. To dlatego że on właśnie chce irytować kierowców. To dlatego że on chce interpretować PoRD tylko na swoją korzyść. On chce pokazać kierowcom że jest najważniejszy.
  • Odpowiedz