Wpis z mikrobloga

#komputery #telefony #informatyka #android #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #xiaomi
Chciałbym sobie odpalić na komputerze jakiś program, który by mi zasymulował działanie telefonu Xiaomi Redmi 9C. Chodzi mi o to, bym mógł sobie ,,poklikać" na komputerze, tak jak bym trzymał ten telefon w dłoni, i popatrzyć, jak wygląda np ekran ustawień, powchodzić sobie w nie, popatrzyć czy np można ustawić pokazywanie ile procent baterii zostało w prawym górnym rogu, popatrzyć jak działa domyślna apka do alarmu. Może ktoś kto się zajmuje #programowanie albo #testowanieoprogramowania na telefony ma jakąś taką apkę na której można testować na windowsie zachowanie konkretnego telefonu z androidem?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@temokkor: Chyba teraz nie ma już takich rzeczy. A wiele zależy od nakładki miui. Procentowe wskazanie baterii na mi9t jest, a jej żywotność zależy od użytkowania, ale tak 1-2 dni max
  • Odpowiedz
@temokkor: Przecież to wszystko masz na YT, wpisz sobie choćby "MIUI showcase" i tyle. Nie ma żadnych programów tego typu poza emulatorem stockowego Androida.
  • Odpowiedz
@temokkor Ewentualnie możesz ogarnąć z jakiegoś forum (np. XDA albo forum.android.com.pl) plik systemu i spróbować go otworzyć w Android Studio. Ale to jak armata na komara bo całość zajmie Ci na kompie z 30GB jak nie więcej tylko po to żeby się pobawić alarmem xd wtedy masz prawdziwy system do zabawy
  • Odpowiedz