Wpis z mikrobloga

@yebemNat0 masz rację, ludzie mają pamięć złotej rybki.

Powtarzanie w koło tych samych wyborów z nadzieją na inne rezultaty to ponoć definicja szaleństwa.

Najgorsze że spadamy coraz niżej po spirali rozdawnictwa. Każda kolejna partia musi obiecać więcej niż poprzednia bo inaczej odpadnie w przedbiegach. Wiara w PO że rozliczy afery PiS jest dziecięco naiwną, tak samo ludzie wierzyli że PiS rozliczy PO. W Polsce jeszcze nikt nigdy nikogo nie rozliczył, śmiech mnie
@yebemNat0: Zarzucasz Tuskowi, ze kradł. Ludzie pytają co ukradł a ty strzelasz wszystkimi "aferami" PO. Tyle ze w praktycznie żadnej z nich nie chodziło o pieniadze i osobiste korzysci. A juz Tuskowi wybitnie czerpania osobistych korzysci i dojenia panstwa nie mozna zarzucić. On nawet samolotami latał rejsowymi jako premier żeby nie nadużywać państwowej kiesy.

Jak juz znajdziesz afere finansowa z która ma do czynienia Tusk typu OFE, to afera polega na
ukradł zdolności do bogacenia się i zmusił do wyjazdu za granicę


@yebemNat0: Tak? To ciekawe, bo ja wyjechałem jak pis doszło do władzy. Za czasów po żyło mi się całkiem dobrze w Polsce.

beka z was że myślicie że jak ktoś krytukuje po to jest za pisem i odwrotnie. Jesteście siebie warci, ten sam sort odpadu


@yebemNat0: O proszę jaki wielce oświecony freethinker.jpg XD a za kim ty jesteś? Tylko