Wpis z mikrobloga

@majkkali: bo tobie się żyło lepiej. noooo naprawdę super argument, pewnie rodzinka w gminie pracuje albo przy korycie siedzi. Mi teraz też nie odpowiada rosnąca inflacja, drożyzna ale za PO było to samo !

jak pis doszło do władzy czyli w 2005 roku ?

pewnie zarobiłeś za granicą i tu żyłeś za te pieniądze no to nic dziwnego xDD

Parskaj sobie, ja Konfie daję szanse a nie będę wybierał ciągle
  • Odpowiedz
@jakub972: Wymordowanie polskiej inteligencji podczas II wojny światowej niesie swoje skutki do dzisiaj. Przykładem są wybory Polaków na te same partie od ponad 30 lat, krótkowzroczność, naiwność, i słaba pamięć
  • Odpowiedz
@bykomstop: hyhyhy ale beka beczunia a po co jak mam to w kraju?, prowokacja na marszu niepodległości z budką, pałowanie i rozbijanie marszu niepodległości, pałowanie i brutalne tłumienie protestów górników, wtargnięcie do redakcji wprost, niejasności przy wyborach samorządowych i podrobione karty do głosowań, mało Ci jeszcze ?
  • Odpowiedz
nielegalni sędziowie dublerzy, finansowanie przez kreml ordo iuris


@bykomstop: dowód jakiś, zresztą założę się że to co rozwałił teraz PiS, zakładając że PO wygra i tak tego nie zmieni tylko tak zostawi bo im będzie to pasowało, założę się również że nie obniżą żadnych poważnych podatków tak jak PiS nie obniżył tych podwyższonych za czasów PO
  • Odpowiedz