Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wejść w związek z kobietami z zagranicy? Odkąd pamiętam to nigdy nie interesowały mnie polki i zawsze rozglądałem się gdzieś za innymi kobietami. Jako dziecko/nastolatek najwięcej podróżowałem - bo z rodzicami, dlatego byłem dosyć mocno ograniczony (trzymać się ich blisko, zero wyjść samemu, nie mówiąc o wypadzie na drinka) ale gdzieś zawsze szukałem tej interakcji z dziewczynami albo chociaż krótkiego uśmiechu/kontaktu wzrokowego. Potem przyszły szkoły, matury, studia, praca.. to wszystko mnie pochłonęło i właściwie nie korzystałem nic a nic z życia. Można powiedzieć, że nie zrobiłem nic dla siebie, czasem gdzieś wyszedłem ale żadne podróże. Jako już dorosły umawiałem się z jakimiś pannami (głównie przez neta) i nawet tutaj podświadomie szukałem albo Ukrainek albo polek z inną urodą. Zastanawia mnie jak to jest, że polki to łatwo wchodzą w poważne związki a nawet ślub z obcokrajowcami? Mam kilka teorii:
1. Będąc w Polsce poznają ich na: wymianie, studiach, na mieście (np. impreza), na ulicy i nagle się #!$%@?ą i postanawiają żyć razem?
2. Będąc w Polsce poznają ich online (partner zlokalizowany poza PL)?
3. Jadą z PL na wakacje do innego kraju, wymianę, itp. i tam się przypadkiem poznają?
Czy to też działa w drugą stronę (pomjając już te Ukrainki bo to się nie liczy)? Teraz mam prawie 30 lat i chciałbym pokorzystać z życia a nie tylko praca i praca. Chciałbym kogoś na stałe albo przynajmniej na dłuższy czas. Mieszkam w mieście gdzie dużo turystów i planuje samotne wakacje w różne strony świata. Nie przeszkadza mi, że kobieta jest ciemnoskóra, pochodzi z Azji czy jest latynoską - jestem otwarty. Jak zacząć działać? Szuakć w swoim mieście w PL? Szukać online na cały świat? Jechać na wakacje i tam zagadywać miejscowe?

P.S. Nie, nie szukam na siłę. Kobieta ma być tylko uzupełnieniem a nie źródłem szczęścia ale żeby poznać kobietę wg mojego wymagania (nie PL) to potrzeba jakiegoś planu mniej więcej albo waszych porad , doświadczeń, opinii :)

#podrywajzwykopem #zwiazki #tfwnogf #przegryw :D #blackpill #relacje #wakacje #podroze #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e18676d55354000ab6d883
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak wejść w związek z kobietami z z...

źródło: comment_1625411311qUZbsWx3lhH1k20UPQW3jt.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weź sobie wolne, kup bilety do kraju gdzie chcesz łowić, ogarnij sobie paszport w tinderze, tak żeby już po przylocie czekało na Ciebie kilka matchy i umówionych spotkań i powinno być git.

Ja zapoznaję lokalnie, ale mieszkam na zachodzie Europy, w dużym ośrodku miejskim.

Polecam zagraniczne, bynajmniej nie tylko z powodu urody.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: obawiam się że moja sytuacja jest nieadekwatna do twojej z tego względu że mieszkam w Amsterdamie a tutaj jest imigrantów jak mrówków więc to nie problem znaleźć kogoś egzotycznego.

W Polsce byłoby zapewne cholernie trudne :/
  • Odpowiedz