Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: oh boi, jak ci to wytłumaczyć. Podstawowa stawka na żywność to 23%, a nie 5%. Są wyjątki, ale ogółem stawka VAT w Polsce jest skomplikowana najbardziej, jak się da. Do niedawna stawka VAT zależała od tego, jak długo można spożyć ciastko.

Jak będziesz miał wypadek, możesz mówić, że nie w pracy. NFZ wyleczy, ale w pracy mogą Cię już niechętnie przyjąć. Po co im ktoś po wypadku? XD

Takie gdybanie
@Reezu: o czym ty gadasz? Za kazdym razem z ciekawosci sprawdzam na paragodnie ile podatku zaplacilem i zawsze sobie mysle ze spoko, ze przynajmniej na zarciu nie zdzieraja. Powiedziałbym drogie państwo, nie wydaj tego 56 groszy na głupoty, ale i tak wiem że wyda na patusów i nierobów, na lewe stanowiska w spółkach skarbu państwa, defraudacje, albo na szkołe Rydzyka xD. Na szczęście w skali miesiąca nie wychodzi tego za dużo
źródło: comment_1625400236b6HhBSnczf1qUYLD4EyArd.jpg
@CralencSeedorf: ja tylko chciałbym zapytać dlaczego lewaki nigdy nie potrafią wyjaśnić dlaczego służba zdrowia (ale i edukacja) w USA 70 lat temu była najlepsza na świecie a teraz jest najgorsza. Co takiego się stało.