Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirasy :)
Chciałabym Was zapytać jakie najfajniejsze prezenty dostaliście w życiu? Lub jakie chcielibyście dostać?
Zadaję to pytanie ponieważ potrzebuję wzbogacić listę prezentów dla mojego niebieskiego, które mogę mu dać gdy nadarzy się okazja a przy okazji myślę, że taka lista inspiracji przyda się wielu osobom.

PS. tak, ja wiem najlepiej czym się interesuje, co mu się spodoba itp., ale właśnie czasami pomysł całkowicie 'z zewnątrz' świetnie się sprawdza
PS2. seks to nie prezent
PS3. wyplusuj lub skomentuj dla zasięgu a może też dostaniesz jakiś fajny prezent od kogoś :3

#prezent #urodziny #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e0cc5cd55354000ab6d755
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Prezenty są dobre dla dzieci, które mają własne małe marzenia wymagające kasy typu zabawki czy jakiś wyjazd.

Sam od wielu lat praktykuję zasadę "nie daję - nie oczekuję", bo najlepszy prezent robię sobie sam za własne fundusze i zawsze jestem zadowolony. Odpada wtedy sztuczne udawanie, że prezent się podoba albo przyda w bliżej nieokreślonej przyszłości.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciężko mi wymienić jeden najlepszy prezent, ale najbardziej utkwiły mi w pamięci te, przy których czułam, że ktoś wsłuchał się w moje potrzeby i naprawdę zechciał sprawić mi radość - czyli przykładowo opowiadałam komuś o czymś bądź dzieliłam się jakimś problemem czy marzeniem, i osoba sprezentowała mi później rzecz, która była spełnieniem moich marzeń czy która przybliżyła mnie do upragnionego celu. Dlatego, jeśli Twój chłopak ma problem - sprezentuj mu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tank1991: Ale czy nie mówię prawdy? Nawet dziś na chodniku wysłuchałem dialogu ciotki z matką, które zastanawiały się co kupić gónwniakowi. Jedna powiedziała, że "jakąkolwiek zabawkę", a druga, że kupi "jakieś spodnie i bluzę i niech się cieszy".

Jak dla mnie słabe podejście do dziecka i robienie prezentu na #!$%@?, bo tradycja tak każe.

Prawda jest taka, że jak już jesteś na własnym utrzymaniu i nie robaczysz w życiu to sam
@Tytanowy_Lucjan: @AnonimoweMirkoWyznania: no to zradze top liste prezentow:

-ryba brelok kupiona mi przez moja sp babcie na odpuscie 25 lat temu
-recznie szyty avatarek jaki mam na innych forach (ryba) wykonany przez narzeczona
-zabawek to nie zlicze bo sporo mialem fajnych

nie wymyśli tobie najlepszego prezentu, z którego będziesz w 100% zadowolony


na 100% moze nie ale ta ryby bym wycenil na 300%

nalezy tez zauwazyc ze nie sa toprezenty