Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirasy :)
Chciałabym Was zapytać jakie najfajniejsze prezenty dostaliście w życiu? Lub jakie chcielibyście dostać?
Zadaję to pytanie ponieważ potrzebuję wzbogacić listę prezentów dla mojego niebieskiego, które mogę mu dać gdy nadarzy się okazja a przy okazji myślę, że taka lista inspiracji przyda się wielu osobom.

PS. tak, ja wiem najlepiej czym się interesuje, co mu się spodoba itp., ale właśnie czasami pomysł całkowicie 'z zewnątrz' świetnie się sprawdza
PS2. seks to nie prezent
PS3. wyplusuj lub skomentuj dla zasięgu a może też dostaniesz jakiś fajny prezent od kogoś :3

#prezent #urodziny #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e0cc5cd55354000ab6d755
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: najbardziej cieszą prezenty, które nie są na #!$%@?, kiedy jakas osoba widać, ze naprawdę się we mnie wsł#!$%@?, zapamiętuje jak cos mi się spodobało/cos mi sie zamarzyło.

Jak mam dostawac cos na odwal to aż mi się odechciewa i wolalabym już nic nie otrzymać oprócz życzeń.

Fajne są też prezenty z kategorii experience - od mojego niebieskiego dostalam chociażby wspólny lot balonem, kurs nurkowania, wyjścia do ulubionej restauracji czy
  • Odpowiedz
MikroblogowaDama: Lego- prawie każdy lubi, a jakoś głupio sobie samemu kupić
Zegarek
Fotel bujany
Elegancki plecak
Szklanki do whisky z personalizowanym grawerem (u mnie motywy z gry o tron)
Kurs degustacji jakiegoś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja na 25 urodziny dostałem 25 prezentów, każdy zapakowany i podpisany z godzina otwarcia, wychodziło co 30 minut jeden. Frajda nie z tej ziemi, a prezenty były drobne, odżywki , książki, talony ( ͡° ͜ʖ ͡°), i inne różne drobiazgi. Radość z tego była olbrzymia i choć wszystkich prezentów nie pamiętam, to ten dzień bardzo i wspominam go najlepiej. Tak, więc nie zawsze musi to
  • Odpowiedz