Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na plaży w Pobierowie minęłam rodzinkę z trójką dzieci i psem. Psa prowadził ojciec i jakoś tak się niefortunnie stało, że najstarsze dziecko - dziewczynka ok. lvl 6 potknęła się o psa. Pies coś tam poskomlał, nic mu się nie stało.

Co zrobił ojciec roku?

J***ął dziewczynkę z liścia w twarz za to, że nie uważa pod nogi (,)

To był moment, ja się zamyśliłam i na początku nie skapnęłam się, że dźwięk który usłyszałam to dźwięk plaskacza.

Matka coś tam mruknęła, żeby tatuś zostawił córeczkę i poszli dalej.

Strasznie żałuję, że nie zareagowałam, ale jestem drobnym różowym 152 cm. Tak jak piszę wyżej trochę mi zajęło skapnięcie się co się właściwie stało. Byłam w totalnym szoku.

Jest mi teraz mega przykro, ale pewnie jakbym się odezwała to też dostałabym w ryj. Co nie zmienia faktu, że dziecko ma świetne, rodzinne wakacje...

#rodzina #wakacje #zalesie #pobierowo #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #morze #bekazpodludzi
  • 25
ale jestem drobnym różowym 152 cm.


@Matricaria: jesteś po prostu strachliwym tchórzem

ale pewnie jakbym się odezwała to też dostałabym w ryj.

i co? Nie bronisz słabszych? Niech ktoś coś zrobi ... ?

Przykro mi, ale jeśli ty się nie wstawiłaś, za słabszą osobą, czemu ktoś ma się wstawić za Tobą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ve4sacenernis: zakładając że historia jest prawdziwa to domniemany ojciec jest dzbanem i nie kontroluje emocji. Natomiast brak reakcji, szczególnie w takich sytuacjach powoduje że taki dzban ma nieme przyzwolenie społeczeństwa na takie zachowania przez co żyje sobie w swojej bańce i gitara. Opka może i postąpiła słusznie bo jej uwaga by po chłopie spłynęła ale sumienie by nie męczyło na tyle żeby tworzyć wymówki i zarzutki 2/10 bo odpisałem
@Matricaria: Z całym szacunkiem ale to nie Twoja sprawa.. nie stało się nic na co trzeba by reagować. Nie wiem dlaczego wszystko jest odwrotnie przemoc fizyczna to jest "nic" w porównaniu do psychicznej.

Ja nawet bym nie pomyślał o tym aby reagować w takiej sytuacji. Jasne nie jest to coś normalnego i nie powinno mieć miejsca, ale też nie popadajmy w jakieś skrajności aby reagować bo ktoś dostał z liścia.
Zwłaszcza