Wpis z mikrobloga

Uncharted 4
Właśnie skończyłem po 2 miesiącach grania (taki ze mnie gracz) już chyba któryś raz.
Świetnie, że robią port na pc bo to jedna z lepszych gier w jakie można zagrać.
- świetna przygoda
- fajna reżyserka
- super muzyka
- pięknie jest narysowana
To w sumie taki trochę momentami bardziej film interaktywny, ale cała historia warta zobaczenia.
Coś jak film z indianem dżonsem. Jeśli kupię kiedykolwiek to badziewnie brzydkie ps5 to tylko dla kolejnej części tej gry.
#gry #ps4 #ps5 #pc #pcmasterrace #uncharted #naughtydog
b.....k - Uncharted 4
Właśnie skończyłem po 2 miesiącach grania (taki ze mnie gracz)...

źródło: comment_1625256271dmcegyWDoMnM4ggebwyRyP.jpg

Pobierz
  • 14
@BlackSlip: no tak, polecam wszystkie części. Trochę do dupy, że robią port tylko 4 ale w sumie rozumiem to marketingowo. Na pewno dużo ludzi którzy zachwycą się na pc tą 4 kupi konsole dla u5. Tak czy siak, fajnie, że więcej ludzi zobaczy tak świetną grę.
@camos to gdzie ty ją trzymasz, że jej nie widzisz?

Rozumiem, że wygląd to nie decydujący czynnik ale no jednak na konsole się też patrzy bo ciężko tego uniknąć chyba, że schowasz ją za tv, co będzie ciężkie bo mała nie jest.
@blackmilk: przeszedłem na najtrudniejszym poziomie trudności, kłopot miałem tylko z etapem, na którym skakało się chyba po statkach? Tak z góry na dół, gdzie te opancerzone sk*rwysyny nasyłało potem chyba dwóch jednocześnie. Generalnie bardzo fajna przygoda, w sumie podobało mi się znacznie bardziej niż TLoU2 i inne względnie nowe exy Sony.
@blackmilk:

ja jestem estetą, mi przeszkadza to tandetnie plastikowe pseudo rzeźba nowoczesna ala gówno

Kurcze, ja też jestem estetą i moim zdaniem zdecydowanie bardziej pasuje mi do wystroju biały, bardziej organiczny kształt PS5, niż plastikowa nie-rzeźba nie-nowoczesna, która wygląda jak subwoofer albo przerośnięty magnetowid ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat w przypadku Xboxa, to z dwóch wariantów, SX i SS to SS wygląda dalece bardziej "Braunowsko" przez co
@blackmilk Liczyłem na jakąś rozsądna, wyważoną opinię, ale widzę że #!$%@? dla samego #!$%@? xD Esteta się znalazł, bo minimal teraz modny więc czarny klocek z zielonym plastikiem na górze musi być estetyczny i pasować do wszystkiego, cne? xD