Wpis z mikrobloga

Mireczki, zwracam sie o pomoc.
Poznałem w końcu różowy pasek niedawno. Czuję, że segsy wiszą już w powietrzu. Natomiast u mnie przez wiele lat było tylko fapanie. Mam obawy, że zbyt szybko finał nadejdzie. Jakieś sprawdzone sposoby jak wydłużyć?

#tinder
  • 28
@Kodzirasek ale nawet jeśli to wcale nie jest źle. Znaczy, że nie ruchasz na potęgę, spora szansa że babka weźmie to na plus. A jeśli zakochana może uznać, że to urocze ;)

Możesz wejść w temat powoli. Najpierw wzajemne szmyrki rękami, po paru akcjach dopiero klasyk. Trochę ciśnienia w międzyczasie zejdzie.
@2-aminopirydyna: nie jest powiedziane ze nie dojdzie szybko. Moze skonczyc po paru ruchach nawet jak trzepał cale życie. Tu wchodza zupełnie inne bodzce (wrażenia wzrokowe, dotyk laski, słowa, jęki, do tego stres i silna potrzeba sprawdzenia sie jako dobry kochanek). Ja bym na Twoim miejscu kupił durexa performa i powinno przedluzyc znacznie. A jesli bedziesz mial problem z dojsciem to pod pretekstem siku idziesz przeplukac wacka wodą zeby zmyc substancje a
@2-aminopirydyna: ja tez dokładnie z tej samej perspektywy (24 lvl było ruchane pierwszy raz). I mimo ze laska była mocno średnia a ja do tamtego czasu jechałem ostro na recznym to gdybym nie robił przerw krotkich to bym doszedl po minucie takze roznie moze byc u autora. Pozniej z duzo ładniejsza laską 8/10 (oczywiscie w ukladzie bo gdzie za darmo takie rzeczy dla mnie) mało bym nie doszedł jeszcze przed włozeniem.